Quote (Floodban @ Jun 28 2010 09:05pm)
a kinezet emg a grafikat ne hasonlitsuk, mert nem hasonlo...
sb pedig a dupe ellen pl kurvajo
azért szar a pvp ladderbe mert nincs duped jool.
nem feltétlenül rossz a dupe, de nem ez a lényeg, én nem akarok napokat a gép előtt ülni, bot nékül kockulni pénteken meg szombaton meg szerdán, amik erősen irl bebaszásos napok, csak azért h legyen egy shakom wizzym marám etc.
Quote (Floodban @ Jun 28 2010 09:08pm)
nem lesz minden sb
csak pl a junikok meg setek
inkább vegyék le a dropratejét a minimálisra, de legyen már trédelhetetlen. nem akarok a gép előtt ülni és kockulni.
This post was edited by jarabekg on Jun 28 2010 02:13pm