d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1344534463447344834495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 13 2014 10:26am
mer van jspn ennyi nyomorek?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 13 2014 10:36am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 13 2014 04:37pm)
Ph-n egy csávó szerint a processzor fogyasztás=hőtermelés+hasznos fogyasztás(számítási kapacitás)

Értem én, hogy villanymotor, de mi hajtsa?


Arra gondolsz, hogy vajon mi hajtja?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 13 2014 10:51am
vettem egy csomag diot hogy nassoljak hazafele de ugy tünik csak olloval lehet kinyitni

szettepni nem birom, iso ötletek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 13 2014 10:52am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 13 2014 05:51pm)
vettem egy csomag diot hogy nassoljak hazafele de ugy tünik csak olloval lehet kinyitni

szettepni nem birom, iso ötletek


szemfog
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 13 2014 10:52am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 13 2014 05:51pm)
vettem egy csomag diot hogy nassoljak hazafele de ugy tünik csak olloval lehet kinyitni

szettepni nem birom, iso ötletek


durrantsd szét
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2014 10:53am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Aug 2014 18:51)
vettem egy csomag diot hogy nassoljak hazafele de ugy tünik csak olloval lehet kinyitni

szettepni nem birom, iso ötletek


kulccsal szúrd fel és tépd le a tetejét
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 10:53am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Aug 2014 17:51)
vettem egy csomag diot hogy nassoljak hazafele de ugy tünik csak olloval lehet kinyitni

szettepni nem birom, iso ötletek


mit gondoltal, most oszinten :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 13 2014 10:56am
Quote (Vismajor @ Aug 13 2014 05:52pm)
szemfog


Fogammal leragtam a sarkat
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 13 2014 10:58am
daily retard
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 13 2014 12:03pm
tök fura, nem vagyok egy bőgős típus, nem sírok filmeken megilyenek
de ez a videó
https://www.youtube.com/watch?v=uSMlIM9zLio

ez ilyen hazárd játék, hogy vajon véget ér e mielőtt kiszáradok
full plebbe nyomom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1344534463447344834495001Next
Closed New Topic New Poll