Quote (josheide @ 13 Aug 2014 11:13)
De pont ezaz, hogy hany emberrel szerettette meg a mozgast az iskolai tesi ?
nálunk 9.-ben meg 10. félévig imádtam a tesit, világ legjobb tanárja volt, rá is vett, hogy sportoljak a tesiórán kívül is, fel is vettek a suli kézilabda meg kosárcsapatába is aztán baszattuk, aztán 10. félévben akkora fullkretén tanárt kaptunk, folyamatosan a hülye előírásait nyomatta és semmi mást nem csináltunk egész évben csak gimnasztikáztunk, ilyen szarokat _meg_kellett_tanulni_tesire_ hogy mit hogy csinálsz egymás után meg ugrálsz mega faszom, mondanom sem kell, hogy gyűlölte mindenki, meg le is szarta, az kicsit megölte a dolgot, aztán 12.-re kaptunk egy egész jóarc tesitanárt, de az inkább csak annyi volt, hogy csináltunk 1-2 dolgot amit kellett, aztán fociztunk all day. Szóval tényleg gecisok múlik a tanáron.