d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1344334443445344634475001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 13 2014 05:17am
Quote (josheide @ Aug 13 2014 12:14pm)
kibaszottul szamit


A leendö felesegemnek nem fog szamitani.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 13 2014 05:20am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Aug 2014 12:17)
A leendö felesegemnek nem fog szamitani.


Almodj kiralylany...

De amugy tenyleg, meg nagyon okos, nagyon jol szitualt lanyoktol is hallottam hogy mennyire fontos nekik a masik stabil hattere.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 13 2014 05:21am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 13 2014 12:17pm)
A leendö felesegemnek nem fog szamitani.


nem is tudtam hogy mar manga-babakat is el lehet venni felesegul

7 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): Flutter, Lacii, RRC, Cpt_Ghost, TuskesVanek, josheide

blank pages incoming
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 05:23am
Quote (josheide @ 13 Aug 2014 11:13)
De pont ezaz, hogy hany emberrel szerettette meg a mozgast az iskolai tesi ?


nálunk 9.-ben meg 10. félévig imádtam a tesit, világ legjobb tanárja volt, rá is vett, hogy sportoljak a tesiórán kívül is, fel is vettek a suli kézilabda meg kosárcsapatába is aztán baszattuk, aztán 10. félévben akkora fullkretén tanárt kaptunk, folyamatosan a hülye előírásait nyomatta és semmi mást nem csináltunk egész évben csak gimnasztikáztunk, ilyen szarokat _meg_kellett_tanulni_tesire_ hogy mit hogy csinálsz egymás után meg ugrálsz mega faszom, mondanom sem kell, hogy gyűlölte mindenki, meg le is szarta, az kicsit megölte a dolgot, aztán 12.-re kaptunk egy egész jóarc tesitanárt, de az inkább csak annyi volt, hogy csináltunk 1-2 dolgot amit kellett, aztán fociztunk all day. Szóval tényleg gecisok múlik a tanáron.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2014 05:23am
eleve halálraítélt kapcsolat imo az ahol a csoro gyerek kvázi alárendelt szerepben van a nővel szemben
nem hiszem el, hogy van olyan férfi akit ez nem frusztrálna
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 13 2014 05:23am
Quote (josheide @ Aug 13 2014 12:20pm)
Almodj kiralylany...

De amugy tenyleg, meg nagyon okos, nagyon jol szitualt lanyoktol is hallottam hogy mennyire fontos nekik a masik stabil hattere.


Stabil hatter az alap egy ferfinal, en arra gondoltam hogy az mar nem szamit ha valaki messze atlagon felül gazdag.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 13 2014 05:27am
Amugy tesit utaltam mert mindig fel voltam mentve es csak nezhettem a többieket.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 13 2014 05:37am
Quote (Karan2_Returned @ 13 Aug 2014 12:27)
Amugy tesit utaltam mert mindig fel voltam mentve es csak nezhettem a többieket.


mi finoman a tanárnő tudtára adtuk, hogy osztályozásnál szóljon, amúgy megtalál minket a dohányzóban
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2014 05:42am
nalunk egy 70 koruli full alkesz koma tartotta a tesit, altalaban betantorgott egy kosar meg egy foci labdaval 10 perccel csengetes utan, bedobta oket a palya kozepere es feluvoltott, hogy LABDAJATEEEEK, majd visszament borozoni szertartba
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 13 2014 05:44am
Quote (Fej @ 13 Aug 2014 12:42)
nalunk egy 70 koruli full alkesz koma tartotta a tesit, altalaban betantorgott egy kosar meg egy foci labdaval 10 perccel csengetes utan, bedobta oket a palya kozepere es feluvoltott, hogy LABDAJATEEEEK, majd visszament borozoni szertartba


Nalunk is volt egy ilyen faszi, minden osztaly aki ot kapta imadta. (es altalaban ok fociztak 1-2 ev mulva a legjobban)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1344334443445344634475001Next
Closed New Topic New Poll