Quote (josheide @ Aug 13 2014 11:42am)
Es ugy erzed hogy tenyleg fejlodsz alattuk? Megtanulsz uj dolgokat ? keresed a sportot a szabadidodben is ?
alapvetően nem vagyok nagy sportember, de arra jók ezek az órák, hogy az is mozogjon, aki amúgy nem tenné, mert nem érdekli
nálunk legtöbbször játékok vannak, csapatokkal, ami azért is jó, mert van verseny, szóval kihívás hogy a csapatod győzzön, másrészt meg úgy vannak összeállítva a feladatok, hogy tetőtől-talpig átmozgasson... és ez a rész szerintem nagyon tanár függő, ha csak futásból meg tornából állna az óra, akkor be se mennék de így meni fun
This post was edited by TuskesVanek on Aug 13 2014 04:46am