Quote (josheide @ Aug 13 2014 10:13am)
De pont ezaz, hogy hany emberrel szerettette meg a mozgast az iskolai tesi ?
de az azert volt mert nem gyerekeknek valo szorakoztato modon vezenyeltek le hanem bordasfal ugralas meg negyütemü etc egész végig meg fussál körbe-körbe
amikor azt mondták szabad foglalkozás és focizhattunk-kosarazhattunk kedvünkre; annak mindenki örült
és ha meg az a cél csak h mozogjanak a gyerekek akkor abba meg fölösleges belepofázniuk hogy hogyan
lenne egy kis melegités hogy ne huzodjanak meg meg ilyesmi és akkor mindenki mehet focizni-kosarazni vagy amit szeretne
persze ugy lenne pro hogy minden lehetöséget felügyel egy tanár és akkor segit nekik ha kell vagy ilyesmi