d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1344034413442344334445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 12 2014 10:05pm
Quote (RRC @ 12 Aug 2014 21:07)
help, van a kondiban egy csaj aki nagyon bejön, de nem tudom mivel menjek oda hozzá, mert később is oda szeretnék járni edzeni

ha random utcai kurwo lenne simán bepróbálkoznék

hol van ilyenkor a késes meg a topikja :s


Audival.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 12 2014 11:36pm
uhh
rrcvel almodtam ma
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2014 12:24am
holnap feladok egy üveg vizet az afrikába
hagy' igya meg vmi szerencsétlen

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 13 2014 02:56am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 13 2014 02:56am
http://index.hu/belfold/2014/08/13/a_mindennapos_tesiora_utan_jon_a_kotelezo_nemzeti_fittsegi_teszt_az_iskolakba/

alapvetően épp a tesiórák számának növelésével nem volt problémám (az más kérdés, hogy a sulik nagy részében nem tartanak rendes tesit, se felszerelés se rendes terem nincs gondolom ilyen sok tesihez), mi a jó büdös kurva anyja az, hogy "nemzeti" fittségi teszt? kibaszott komédia ami ebben a retkes országban zajlik.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2014 03:08am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 13 2014 08:56am)
http://index.hu/belfold/2014/08/13/a_mindennapos_tesiora_utan_jon_a_kotelezo_nemzeti_fittsegi_teszt_az_iskolakba/

alapvetően épp a tesiórák számának növelésével nem volt problémám (az más kérdés, hogy a sulik nagy részében nem tartanak rendes tesit, se felszerelés se rendes terem nincs gondolom ilyen sok tesihez), mi a jó büdös kurva anyja az, hogy "nemzeti" fittségi teszt? kibaszott komédia ami ebben a retkes országban zajlik.


sztem jo ötlet
le kell csökkenteni a túlsúlyos gyerekek számát

később könnyebben lehet besorozni majd a fiúkat-lányokat katonának, nemzetőrnek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2014 03:58am
később lehet mindenki számára minden munkahelyen/iskolában 8 órási kötelező negyed órás torna mint kinában vagy délkoreában idk
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 13 2014 04:13am
Quote (Senee @ 13 Aug 2014 10:08)
sztem jo ötlet
le kell csökkenteni a túlsúlyos gyerekek számát

később könnyebben lehet besorozni majd a fiúkat-lányokat katonának, nemzetőrnek


De pont ezaz, hogy hany emberrel szerettette meg a mozgast az iskolai tesi ?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2014 04:28am
Quote (josheide @ Aug 13 2014 10:13am)
De pont ezaz, hogy hany emberrel szerettette meg a mozgast az iskolai tesi ?


de az azert volt mert nem gyerekeknek valo szorakoztato modon vezenyeltek le hanem bordasfal ugralas meg negyütemü etc egész végig meg fussál körbe-körbe
amikor azt mondták szabad foglalkozás és focizhattunk-kosarazhattunk kedvünkre; annak mindenki örült

és ha meg az a cél csak h mozogjanak a gyerekek akkor abba meg fölösleges belepofázniuk hogy hogyan
lenne egy kis melegités hogy ne huzodjanak meg meg ilyesmi és akkor mindenki mehet focizni-kosarazni vagy amit szeretne
persze ugy lenne pro hogy minden lehetöséget felügyel egy tanár és akkor segit nekik ha kell vagy ilyesmi
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 13 2014 04:28am
Quote (josheide @ Aug 13 2014 11:13am)
De pont ezaz, hogy hany emberrel szerettette meg a mozgast az iskolai tesi ?


tanárfüggő imo, én pl. szeretem a tesiórákat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1344034413442344334445001Next
Closed New Topic New Poll