d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1343344345346347440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 12 2011 12:40pm
ne csesszük szét srácok....
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Mar 16 2011 04:11pm
Tudna valaki ilyen absztrakt háttér tutorialt adni?


mint ennek a signek a háttere
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 17 2011 03:20am
Quote (Eszilard @ Mar 16 2011 10:11pm)
Tudna valaki ilyen absztrakt háttér tutorialt adni?
http://img828.imageshack.us/img828/4526/destini.jpg

mint ennek a signek a háttere


http://www.gamexe.net/photoshop/abstract-signature/
http://www.google.hu/images?hl=hu&biw=1680&bih=769&q=abstract+sig+tutorial&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=cdKBTfHZEsrY4gapsbmECQ&ved=0CDkQsAQ

kár h. így kihalt a topic =/
igy már nekem sincs kedvem postolgatni a sigeimet .

This post was edited by harcikacsa17 on Mar 17 2011 03:21am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 17 2011 06:41am
Valaki véletlenül nem mentette le a profile banneromat? Mert elbaszódott a linkje annak amit feltöltöttem, és a fasz tudja, hogy de úgy néz ki letöröltem a gépről a képet....
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 17 2011 09:15am
Quote (Fezmin @ Mar 17 2011 01:41pm)
Valaki véletlenül nem mentette le a profile banneromat? Mert elbaszódott a linkje annak amit feltöltöttem, és a fasz tudja, hogy de úgy néz ki letöröltem a gépről a képet....


parancsolj



This post was edited by N4aBz on Mar 17 2011 09:16am
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Mar 17 2011 11:36am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 17 2011 01:00pm
Quote (Eszilard @ Mar 17 2011 05:36pm)
ty :P


igazán nincsmit.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 17 2011 03:16pm
Quote (N4aBz @ 17 Mar 2011 16:15)
parancsolj

http://img135.imageshack.us/img135/9569/fezminbanner.png


sajnos ez nem a végletes verzió, de thx ez is nagy segítség :)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 19 2011 06:04am
mi lett az én kedvenc topicommal? :(
fel kéne éleszteni

This post was edited by AngryBug on Mar 19 2011 06:04am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343344345346347440Next
Closed New Topic New Poll