☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
343
344
345
346
347
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 94992
Replies: 4396
Track Topic
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3441
Mar 12 2011 12:40pm
ne csesszük szét srácok....
Eszilard
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
2,024.00
#3442
Mar 16 2011 12:06pm
http://mediamilitia.com/design-an-intense-particle-illustration-using-photoshop/
lyó ez a tutorial
Eszilard
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
2,024.00
#3443
Mar 16 2011 04:11pm
Tudna valaki ilyen absztrakt háttér tutorialt adni?
mint ennek a signek a háttere
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#3444
Mar 17 2011 03:20am
Quote (Eszilard @ Mar 16 2011 10:11pm)
Tudna valaki ilyen absztrakt háttér tutorialt adni?
http://img828.imageshack.us/img828/4526/destini.jpg
mint ennek a signek a háttere
http://www.gamexe.net/photoshop/abstract-signature/
http://www.google.hu/images?hl=hu&biw=1680&bih=769&q=abstract+sig+tutorial&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=cdKBTfHZEsrY4gapsbmECQ&ved=0CDkQsAQ
kár h. így kihalt a topic =/
igy már nekem sincs kedvem postolgatni a sigeimet .
This post was edited by harcikacsa17 on Mar 17 2011 03:21am
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#3445
Mar 17 2011 06:41am
Valaki véletlenül nem mentette le a profile banneromat? Mert elbaszódott a linkje annak amit feltöltöttem, és a fasz tudja, hogy de úgy néz ki letöröltem a gépről a képet....
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3446
Mar 17 2011 09:15am
Quote (Fezmin @ Mar 17 2011 01:41pm)
Valaki véletlenül nem mentette le a profile banneromat? Mert elbaszódott a linkje annak amit feltöltöttem, és a fasz tudja, hogy de úgy néz ki letöröltem a gépről a képet....
parancsolj
This post was edited by N4aBz on Mar 17 2011 09:16am
Eszilard
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold
:
2,024.00
#3447
Mar 17 2011 11:36am
Quote (harcikacsa17 @ 17 Mar 2011 11:20)
http://www.gamexe.net/photoshop/abstract-signature/
http://www.google.hu/images?hl=hu&biw=1680&bih=769&q=abstract+sig+tutorial&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=cdKBTfHZEsrY4gapsbmECQ&ved=0CDkQsAQ
kár h. így kihalt a topic =/
igy már nekem sincs kedvem postolgatni a sigeimet .
ty
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#3448
Mar 17 2011 01:00pm
Quote (Eszilard @ Mar 17 2011 05:36pm)
ty
igazán nincsmit.
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#3449
Mar 17 2011 03:16pm
Quote (N4aBz @ 17 Mar 2011 16:15)
parancsolj
http://img135.imageshack.us/img135/9569/fezminbanner.png
sajnos ez nem a végletes verzió, de thx ez is nagy segítség
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#3450
Mar 19 2011 06:04am
mi lett az én kedvenc topicommal?
fel kéne éleszteni
This post was edited by AngryBug on Mar 19 2011 06:04am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
343
344
345
346
347
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact