d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13433443453463474114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 31 2010 04:06am
Quote (Soulles @ 8 Mar 2010 11:59)
De meddig? Egy idő után, mikor már mindenki ismeri a karikat, akkor jön majd a vita, hogy a DIII az PvP játék, vagy PvM játék, jönnek a tuti buildek, a stratégiák, és paff, megint meg van ölve az egész. Száz, hogy lesznek übertáp cuccok, csak ugye, ha ugyanolyan "könnyű" lesz őket megszerezni, mint most 1.12-ben (és 1.11-ben, és 1.10-ben, és 1.09-ben.......), akkor annyi'd. Az igazán durva cuccokhoz, csak igazán durva teljesítmény után kellene hozzáférni.

Manapság ugye mindenki eniben rohangál, meg franc tudja milyen táp cuccokban, szerintem ennek is köszönhető, hogy a hammer, a java, meg az egyéb, amúgy totál átlagos cuccokban, relatív hallott karik, annyira felkapottak. Eni nélkül nem kezdene minden ember legalább egy hammert...


Ebben nagyon nem értünk egyet. Hammer eni nélkül is a legjobban irtó kari, java táp cuccok nélkül is a legjobb lh-re, etc. A ladderkezdés=soso parancsolat is végét járja, már rég nem csak soso a jó. Én pl trapsinnal kezdtem funból, és első nap tudtam nihlat ölni, kb olyan tempóban, mint ahogy előző szezonban a disciple set - storm - natures - 3fire skill tiara/amu cuccokban levő fire sosoval. Shaftal még biztosabb lett, és egy shaft mégiscsak olcsóbb, mint ezek. De ugyanez megcsinálható neccel, barbal, palával - vécépapírban kb. Hammernak méginkább tág a spektruma, simán pucolhatja egész cs-t, travit is, de akár baalhoz is lekocoghat.
Szóval a jó karik táp cuccok nélkül is visznek mindent, a ráerősítés ponthogy a gyengébbeknek kell, hogy működőképesek legyenek.
Member
Posts: 509
Joined: Feb 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 31 2010 05:30am
nekem is legyen+1 hozzászólásom xDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 31 2010 05:32am
Quote (kambel2 @ Mar 31 2010 11:30am)
nekem is legyen+1 hozzászólásom xDD


remélem a buzi oszt. társad jol megfarkal xDD
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Mar 31 2010 05:34am
Quote (Szerintem @ 31 Mar 2010 11:52)
a szemetek...tépázzák itt az ember idegeit..hinnye


nezz a datumra
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Apr 1 2010 01:47am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 28 2010 01:47pm
sup
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 28 2010 01:50pm
Quote (Floodban @ 28 Jun 2010 21:47)
sup


inb4 mikor adják már végre ki azt a rohadt játékot?

valami olyan is volt, hogy 09.09.09-re adják ki, aztán karácsonyra, aztán február közepére...

This post was edited by sunnymarcell on Jun 28 2010 01:51pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 28 2010 01:52pm
Quote (sunnymarcell @ 28 Jun 2010 21:50)
inb4 mikor adják már végre ki azt a rohadt játékot?

valami olyan is volt, hogy 09.09.09-re adják ki, aztán karácsonyra, aztán február közepére...


srsly.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 28 2010 01:56pm
Remélem hogy ott is a tradera lesz kihegyezve a dolog, nem lesz olyan szar mint a wow, hogy nem minden cuccot lehet tradelni, és remélem hogy a feelingjét nem rontják el egy csomó felesleges beépített funkcióval mint wowban ( házasodás sörivás farkam tudja milyen hülyeségek) Remélem a teleport fontosságát lecsökkentik, és teret kaphat a lovaglás például. Nem várok túl sok mindent a diablo3 tól mert a kettőt is imádom :)

A klasszokról annyit hogy szerintem a monk hülyeség, de tuti azzal leszek :D. Az eddigi artwork pedig nem tetszik, kicsit túl wowos. NEM AKAROK WOWOZNI :cry:

This post was edited by jarabekg on Jun 28 2010 01:58pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 28 2010 01:57pm
Quote (jarabekg @ 28 Jun 2010 21:56)
Remélem hogy ott is a tradera lesz kihegyezve a dolog, nem lesz olyan szar mint a wow, hogy nem minden cuccot lehet tradelni, és remélem hogy a feelingjét nem rontják el egy csomó felesleges beépített funkcióval mint wowban ( házasodás sörivás farkam tudja milyen hülyeségek) Remélem a teleport fontosságát lecsökkentik, és teret kaphat a lovaglás például. Nem várok túl sok mindent a diablo3 tól mert a kettőt is imádom :)


sajnalom, de a soulbound rendszer eleg jol mukodik wowban.
es irtak is h d3ban is lesznek sb cuccok

This post was edited by Floodban on Jun 28 2010 01:57pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13433443453463474114Next
Closed New Topic New Poll