d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1343734383439344034415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2014 11:09am
Quote (Rawen @ Aug 12 2014 06:06pm)
>telefon
>személyes adatok biztonságban

egyet válassz


implying nem modolt androidom van
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2014 11:11am
Quote (Saenchai @ Aug 12 2014 06:09pm)
wat


Csinaltak regebben egy facebook appet amivel lehetett mindent csinalni, par napja kiszedtek a levelezest belöle es csinaltak neki egy külön appot aminek minden jogot meg kell adnod pl hogy kameradat tudjak hasznalni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2014 11:16am
kellemes szarszag a levegőben
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 12 2014 11:20am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 12 2014 07:11pm)
Csinaltak regebben egy facebook appet amivel lehetett mindent csinalni, par napja kiszedtek a levelezest belöle es csinaltak neki egy külön appot aminek minden jogot meg kell adnod pl hogy kameradat tudjak hasznalni.


de miért nem mész fel simán böngészőből fbra?
én is chromemal fbozok telefonról is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2014 11:21am
Quote (Saenchai @ 12 Aug 2014 18:20)
de miért nem mész fel simán böngészőből fbra?
én is chromemal fbozok telefonról is


böngészőből is ráderőszakolja egy idő után.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 12 2014 11:23am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 12 2014 07:21pm)
böngészőből is ráderőszakolja egy idő után.


évek óta böngészőből fbozok, néha feldobta, hogy szedjem le a messengert, de szedi a zsákom
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2014 11:25am
Quote (Saenchai @ 12 Aug 2014 18:23)
évek óta böngészőből fbozok, néha feldobta, hogy szedjem le a messengert, de szedi a zsákom


nekem fogta magát és olyan elfogadhatatlan ajánlatot tett, hogy azután csak szimplán nem működött nélküle az üzenetváltás fb-n, nemtom te hogy csinálod.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 12 2014 11:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 12 2014 07:25pm)
nekem fogta magát és olyan elfogadhatatlan ajánlatot tett, hogy azután csak szimplán nem működött nélküle az üzenetváltás fb-n, nemtom te hogy csinálod.


nem tudom, engem még nem ért ez az ebola
de barátnőm is böngészőből fbozik meg chatel mindig
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 12 2014 11:27am
Quote (Saenchai @ Aug 12 2014 06:26pm)
nem tudom, engem még nem ért ez az ebola
de barátnőm is böngészőből fbozik meg chatel mindig


szóval ideakartál kilyukadni az egész beszélgetéssel
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 12 2014 11:28am
hujujj, belemennek a kameradba meg megnezik a levelezesed meg a kepeid

implying barkit is erdekelnek a mi szemelyes adataink
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343734383439344034415001Next
Closed New Topic New Poll