Quote (Cpt_Ghost @ Aug 12 2014 07:25pm)
nekem fogta magát és olyan elfogadhatatlan ajánlatot tett, hogy azután csak szimplán nem működött nélküle az üzenetváltás fb-n, nemtom te hogy csinálod.
nem tudom, engem még nem ért ez az ebola
de barátnőm is böngészőből fbozik meg chatel mindig