d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1343534363437343834395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2014 06:04am
Quote (Senee @ 12 Aug 2014 14:03)
http://www.fejhallgatoplaza.hu/sennheiser-pc-310-gamer-fejhallgato

én ilyet akarok majd
csak most nem költök mert szabin leszek és az pizzára kolára kell majd


ez jó szar lehet, baszd csak ki rá a pénzt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 12 2014 06:05am
Quote (RRC @ Aug 12 2014 12:04pm)
ez jó szar lehet, baszd csak ki rá a pénzt


miért

inb4 mert csak 15k
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 12 2014 06:06am
Quote (Senee @ 12 Aug 2014 13:05)
miért

inb4 mert csak 15k


Azert mert ez on ear, nem over ear. Nagyon nyomja a fuled 1-2 ora utan.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 12 2014 06:07am
Quote (jarabekg @ 12 Aug 2014 12:50)
valaha sok ablakon kibaszni valo penzem lesz, ilyesmit veszek magamnak
http://www.argep.hu/product_1932632.html

nagyon erosen gondolkodtam amikor fahrii mondta, hogy lenne 50%-os kuponja valami hasonlo tdk fuleshez, de ugy is 30-35 k lett volna : (


ezeket a nagy overeares cccokat sosem birtam elviselni


Nekem meg mutans fulem van amiben nincs az a bedughatos fules ami megmarad 2 lepes utan. :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2014 06:09am
Quote (Senee @ 12 Aug 2014 14:05)
miért

inb4 mert csak 15k


nem fedi normálisan a füled
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 12 2014 06:13am
Quote (josheide @ Aug 12 2014 12:06pm)
Azert mert ez on ear, nem over ear. Nagyon nyomja a fuled 1-2 ora utan.


Quote (RRC @ Aug 12 2014 12:09pm)
nem fedi normálisan a füled


thx
erre nem figyeltem volna

This post was edited by Senee on Aug 12 2014 06:14am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 12 2014 06:42am
random 2k hufos JVC fules>>>>

Vettem amugy regen egy syberiat, de mekhalt a sok szallitgatasba, mondjuk eleg sok evet kihuzott, eleinte meg nem vettem volna, amikor anno farki vagy ki postolt rola meg jspn, aztan kb 1 evvel ra beadtam a derekam, egy idobe fel se vittem pestre, nem hordoztam, minek, aztan utana rakaptam es kb az baszta tonkre.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 12 2014 07:31am
Quote (kusziyoker @ 12 Aug 2014 15:06)


most olvastam en is
goodnight, sweet prince
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343534363437343834395001Next
Closed New Topic New Poll