random 2k hufos JVC fules>>>>
Vettem amugy regen egy syberiat, de mekhalt a sok szallitgatasba, mondjuk eleg sok evet kihuzott, eleinte meg nem vettem volna, amikor anno farki vagy ki postolt rola meg jspn, aztan kb 1 evvel ra beadtam a derekam, egy idobe fel se vittem pestre, nem hordoztam, minek, aztan utana rakaptam es kb az baszta tonkre.