d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1343434353436343734385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2014 04:55am
Quote (josheide @ 12 Aug 2014 12:50)
Milyen ?


razer hammerhead
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 12 2014 04:57am
Quote (RRC @ 12 Aug 2014 11:55)
razer hammerhead


Azt meg nem probaltam, jofele ?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2014 04:58am
Quote (josheide @ 12 Aug 2014 12:57)
Azt meg nem probaltam, jofele ?


aha, amazonról rendeltem, harmadannyiba került mintha itthon vettem volna

40 dollár volt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 12 2014 05:02am
Quote (RRC @ 12 Aug 2014 11:58)
aha, amazonról rendeltem, harmadannyiba került mintha itthon vettem volna

40 dollár volt


Hat meg igy is kicsit meredek egy fulesert...

Bar egyszer probaltam a Beatsnek vmelyik fulbedugos verziojat es tenyleg egesz jo hangja volt, csakhat ~25k vagy mennyi egy olyan.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2014 05:19am
Quote (josheide @ Aug 12 2014 12:02pm)
Hat meg igy is kicsit meredek egy fulesert...

Bar egyszer probaltam a Beatsnek vmelyik fulbedugos verziojat es tenyleg egesz jo hangja volt, csakhat ~25k vagy mennyi egy olyan.


Ingyen kaptam beatset a telefonomhoz, egy eve porosodik a polcomon arra az esetre ha tönkremegy a superior sennheiserem es nincs masik keszleten.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 12 2014 05:37am
Quote (josheide @ Aug 12 2014 12:02pm)
Hat meg igy is kicsit meredek egy fulesert...

Bar egyszer probaltam a Beatsnek vmelyik fulbedugos verziojat es tenyleg egesz jo hangja volt, csakhat ~25k vagy mennyi egy olyan.


neked nem valami 60ks sennheiser fulesed van? :DD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 12 2014 05:39am
Quote (jarabekg @ Aug 12 2014 12:37pm)
neked nem valami 60ks sennheiser fulesed van? :DD


bose van neki

szerintem a kisfülhallgatora gondolt, az árkategoriát illetően

This post was edited by anyd on Aug 12 2014 05:39am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 12 2014 05:45am
Quote (anyd @ 12 Aug 2014 12:39)
bose van neki

szerintem a kisfülhallgatora gondolt, az árkategoriát illetően


Igen, a rendes over ear headphoneoknal 20-30k siman elmegy egy ergonomikus es tenyleg nagyon jo hangminosegu peldanyra. A Noise cancelling meg kb ott kezdodik. :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 12 2014 05:50am
Quote (josheide @ Aug 12 2014 12:45pm)
Igen, a rendes  over ear headphoneoknal 20-30k siman elmegy egy ergonomikus es tenyleg nagyon jo hangminosegu peldanyra. A Noise cancelling meg kb ott kezdodik. :(


valaha sok ablakon kibaszni valo penzem lesz, ilyesmit veszek magamnak
http://www.argep.hu/product_1932632.html

nagyon erosen gondolkodtam amikor fahrii mondta, hogy lenne 50%-os kuponja valami hasonlo tdk fuleshez, de ugy is 30-35 k lett volna : (


ezeket a nagy overeares cccokat sosem birtam elviselni

This post was edited by jarabekg on Aug 12 2014 05:52am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 12 2014 06:03am
http://www.fejhallgatoplaza.hu/sennheiser-pc-310-gamer-fejhallgato

én ilyet akarok majd
csak most nem költök mert szabin leszek és az pizzára kolára kell majd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343434353436343734385001Next
Closed New Topic New Poll