Quote (Baleee @ 12 Aug 2014 07:24)
Nalam ez ugx volt, hogy 2 evente tudogondozo, 2 evre szakvelemeny asthma poros gyogyszerrol + ventolinrol + orrsprayrol. Ha nincs szakvelemeny nem irhatja fel a haziorvos, de lehet csak a poros (Flixotide Discus) cuccot. Mivel leszartam, meg tunetmentes voltam, bringaztam etc, nem erdekelt, csak most kezdem erezni, hogy a sok poroskodas, megtette a hatasat, aztan ha netan kell, akkor legyen, ami volt, az kb 2 eve lejart. 8DDD
egyebkent nekem ilyen pollenidoszakban szokott előjönni, olyankor néha 2 Naponta is használnom kell
legutoljára tévedésből a 2012es lejártát hasznaltam, es mukodott.