d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1343234333434343534365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 11 2014 11:50pm
Quote (Baleee @ 12 Aug 2014 03:17)
Hasznal valaki innen Ventolint? (asthma spray)
Nem voltam orvosnal evek ota, mert tunetmentes voltam, most meg a nagy porolasban elojott egy kicsit, de franc se akar 2 honapot szorakozni (igen, nagyjabol ennyi ido a tudogondozo-allergologia beutalo utan, mire kapok idopontot), hogy ujra felirjak, meg tudom, hogy ezt a szart minden honapra fel lehet iratni, ha valaki szed vmi steroidot asthmata, akkor is akar minden honapra kaphat receptet ra, van valaki aki tudna igy +1 kivaltani? Kifizetem etc.


háziorvos is felirhatja szerintem
azt hiszem nekem van belőle vagy 4 doboz itthon
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 12 2014 12:03am
Quote (Ghostmasterq @ 12 Aug 2014 07:50)
háziorvos is felirhatja szerintem
azt hiszem nekem van belőle vagy 4 doboz itthon


Rly? Azt hittem az is csak szakvelemenyre irhato fel.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 12 2014 12:11am
nulla warn b)
mer vagyok ennyire jo?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 12 2014 12:23am
Quote (Baleee @ 12 Aug 2014 07:03)
Rly? Azt hittem az is csak szakvelemenyre irhato fel.


én egyszer voltam bent, mondtam hogy kene, mert elfogyott. Én ugy emlékszem o írta fel.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 12 2014 12:24am
Quote (Ghostmasterq @ 12 Aug 2014 08:23)
én egyszer voltam bent, mondtam hogy kene, mert elfogyott. Én ugy emlékszem o írta fel.


Nalam ez ugx volt, hogy 2 evente tudogondozo, 2 evre szakvelemeny asthma poros gyogyszerrol + ventolinrol + orrsprayrol. Ha nincs szakvelemeny nem irhatja fel a haziorvos, de lehet csak a poros (Flixotide Discus) cuccot. Mivel leszartam, meg tunetmentes voltam, bringaztam etc, nem erdekelt, csak most kezdem erezni, hogy a sok poroskodas, megtette a hatasat, aztan ha netan kell, akkor legyen, ami volt, az kb 2 eve lejart. 8DDD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 12 2014 12:30am
Quote (Baleee @ 12 Aug 2014 07:24)
Nalam ez ugx volt, hogy 2 evente tudogondozo, 2 evre szakvelemeny asthma poros gyogyszerrol + ventolinrol + orrsprayrol. Ha nincs szakvelemeny nem irhatja fel a haziorvos, de lehet csak a poros (Flixotide Discus) cuccot. Mivel leszartam, meg tunetmentes voltam, bringaztam etc, nem erdekelt, csak most kezdem erezni, hogy a sok poroskodas, megtette a hatasat, aztan ha netan kell, akkor legyen, ami volt, az kb 2 eve lejart. 8DDD


egyebkent nekem ilyen pollenidoszakban szokott előjönni, olyankor néha 2 Naponta is használnom kell
legutoljára tévedésből a 2012es lejártát hasznaltam, es mukodott.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 12 2014 12:52am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 12 2014 02:38am
Quote (Rawen @ Aug 12 2014 08:06am)


Nem lattam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1343234333434343534365001Next
Closed New Topic New Poll