Quote (Flutter @ Aug 11 2014 04:03pm)
de azokat nem lehet spam-ert reportolni
elvegre a humor mindenkinek mast jelent
akkor ennyi erővel én meg reportolok mindent ebben a topicban ami érdekelt valakit
fel nem bírom fogni mitől lettetek ilyen intoleránsak ilyen apró szarságokban is hogy MÉNEM CSAK KÉPEK VANNAK MEG VIDEOK :'''''''''(((((((((((((( és akkor reportolok 200 postot mert szöveg
omg
az ilyet elzavarnám dolgozni inkább
persze én megértem, apád pénzén jobb élni, így jut időd ilyen szarságokra is
:XD