
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (helloujvagyok @ Aug 21 2015 05:51pm)
megteszed te azt nélkülem is minden nap X:D:X::DX


kár, hogy nem verte 2-3× bele a fejedet abba a falba
vagy máté szúrt volna le a gecibe
vagy hagyták volna h gsv basszon agyon
vagy
vagy
vagy
egyszer csak elkap valaki aztán utána talán megtanulod befogni a pofádat