d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13423433443453464765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Aug 21 2015 11:39am
Quote (Senee @ Aug 21 2015 06:39pm)
vergődj még balázska


sajnos te többet vergődsz itt, a különbség hogy te komolyan sírsz és mindenki leszarja :CCCCCC
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 11:40am
Quote (helloujvagyok @ Aug 21 2015 05:39pm)
sajnos te többet vergődsz itt, a különbség hogy te komolyan sírsz és mindenki leszarja :CCCCCC


járj körbe még pár topicot ma is, tombold ki magad
más lehetőséged úgy sincs az életedben rá

This post was edited by Senee on Aug 21 2015 11:41am
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Aug 21 2015 11:43am
Quote (Senee @ Aug 21 2015 06:40pm)
járj körbe még pár topicot ma is, tombold ki magad
más lehetőséged úgy sincs az életedben rá


meg lesz de azért még nevetgélek hogy csak te veszed komolyan a subot legalább a postjaid mutatják mennyire selejt vagy)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 11:49am
ez az, alázz még, nagyon jó vagy





fejlődj ki :XDF




This post was edited by Senee on Aug 21 2015 11:51am
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Aug 21 2015 11:51am
Quote (Senee @ Aug 21 2015 06:49pm)
ez az, alázz még, nagyon jó vagy

http://3.1m.yt/E67tqnxma.png


megteszed te azt nélkülem is minden nap X:D:X::DX
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 11:58am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (helloujvagyok @ Aug 21 2015 05:51pm)
megteszed te azt nélkülem is minden nap X:D:X::DX








kár, hogy nem verte 2-3× bele a fejedet abba a falba
vagy máté szúrt volna le a gecibe
vagy hagyták volna h gsv basszon agyon

vagy
vagy
vagy

egyszer csak elkap valaki aztán utána talán megtanulod befogni a pofádat
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Aug 21 2015 12:01pm
Quote (Senee @ Aug 21 2015 06:58pm)
http://4.1m.yt/aR2IFU7hh.png

http://2.1m.yt/ynL_vNzrO.png



kár, hogy nem verte 2-3× bele a fejedet abba a falba
vagy máté szúrt volna le a gecibe
vagy hagyták volna h gsv basszon agyon

vagy
vagy
vagy

egyszer csak elkap valaki aztán utána talán megtanulod befogni a pofádat


ideges vagy mert nem bírod elviselni ha valaki elmondja az igazságot széna:CCCCCCCCCCCC
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 21 2015 12:12pm
Quote (Baleee @ 21 Aug 2015 18:58)
Olyan csaladi fotot reblogoltam, szena nezd meg!


Hol? Pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 21 2015 12:18pm
Quote (Senee @ Aug 21 2015 05:01pm)
az fakeeee

ez az eredeti

http://1.1m.yt/W0bEQT8bj.png


de azért yy mindkéthárom leányka eléggé nyami nyami


ez a családod és te vagy a csukottszemű?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 12:20pm
Quote (bamboo @ Aug 21 2015 06:18pm)
ez a családod és te vagy a csukottszemű?


ha ilyen nővéreim lennének most nem itt lennék hanem ameddig ők buliznak én verdesném a pöscöm a bugyiaikba :XYD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13423433443453464765Next
Add Reply New Topic New Poll