Quote (Smat @ Dec 7 2012 11:24pm)
Elég öreg BB, de cserébe strapabíró és nem tucat android, szóval ja, jó lesz az.
/e
Bár ami még talán negatívum számomra a TFT.
tudom, hogy oreg, de ez a szetcsusztathato qwertz taperolo kepernyo kombo nagyon megragadta fantaziam, nem igazan tudtam megszabadulni tole
tudom hogy
>2012
>nem szeretni a taperolo kepernyot
de akkor is, valahogy nem akarok megbaratkozni vele