d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1342343344345346660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 7 2012 04:24pm
Quote (jarabekg @ 7 Dec 2012 22:15)
karacsonyra blackberry 9800-at kapok, nem nagyon volt idom utananezni, de mar regota tetszett, esm mast nem nagyon tudtam volna elkepzelni magamnak
elsore csak annyi tunt fel, hogy nincs annyira jo anyagokbol mint a mostani nokia e52-om

nagy hiba volt ezt kernem, vagy szuperálni fog?


Elég öreg BB, de cserébe strapabíró és nem tucat android, szóval ja, jó lesz az.

/e
Bár ami még talán negatívum számomra a TFT.

This post was edited by Smat on Dec 7 2012 04:25pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 7 2012 04:48pm
Quote (Smat @ Dec 7 2012 11:24pm)
Elég öreg BB, de cserébe strapabíró és nem tucat android, szóval ja, jó lesz az.

/e
Bár ami még talán negatívum számomra a TFT.


tudom, hogy oreg, de ez a szetcsusztathato qwertz taperolo kepernyo kombo nagyon megragadta fantaziam, nem igazan tudtam megszabadulni tole

tudom hogy
>2012
>nem szeretni a taperolo kepernyot
de akkor is, valahogy nem akarok megbaratkozni vele
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 8 2012 03:06am
Mindjart.jon fahri h de igenis minosegibb anyagokbol van a bb-d mint a nokiad, hidd el
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 8 2012 03:09am
en nem tudom h lehet mondjuk ekkora felbontason netezni
mielott meg vki beirja h fb, nem arra gondolok
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 8 2012 03:09am
Quote (ecneB @ Dec 8 2012 10:09am)
en nem tudom h lehet mondjuk ekkora felbontason netezni
mielott meg vki beirja h fb, nem arra gondolok


Jsphez neha meg az 5 col is kicsi
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 8 2012 03:10am
Quote (Vismajor @ 8 Dec 2012 11:09)
Jsphez neha meg az 5 col is kicsi


hat nem is erre :d
jsp amugy is egy fos
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 8 2012 03:15am
Quote (ecneB @ Dec 8 2012 10:10am)
hat nem is erre :d
jsp amugy is egy fos


Mondjuk.ez.igaz. Csak eszembe jutott
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 8 2012 03:16am
Quote (jarabekg @ Dec 8 2012 12:48am)
tudom, hogy oreg, de ez a szetcsusztathato qwertz taperolo kepernyo kombo nagyon megragadta  fantaziam, nem igazan tudtam megszabadulni tole

tudom hogy
>2012
>nem szeretni a taperolo kepernyot
de akkor is, valahogy nem akarok megbaratkozni vele


én sem szeretem az érintőképernyőt
ez a "zsebben írok smst" meg "oda se nézek és felhivom akit akarok" feel gecire hiányzik.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 8 2012 05:06am
http://digitalbridge.hu/blog/blogs/blog4.php/nexus-10-a-rak-az-2

Na innen 96K-ért lehet rendelni Nexus 4-et, amint USA-ban lesz készleten. Lehet kéne rendelnem egyet, csak smucig vagyok, eddigi legdrágább telefonom 35K volt :(
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Dec 8 2012 06:55am
Hi!

Nem tom van-e ötletetek, hogy mi tudok kezdeni a szar iphone-ommal? :D Nem rég átbányásztam a fiókot és találtam egy Iphone 3G-t, de a sim tartó szarság amibe bele kéne tenni a sim kártyát, ahogy bele akartam tenni, nem engedelmeskedik. Nem megy bele, egy miliméterre mindig ki jön belőle és így nem érzékeli a sim kártyát. Ötlet?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1342343344345346660Next
Add Reply New Topic New Poll