d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1342343344345346440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 12 2011 06:20am
HANEM???
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 12 2011 06:28am
Quote (Epiphone @ 12 Mar 2011 17:20)
HANEM???


Greenday1994 csinálta, egy rég elfeledett őstehetség akit bannoltak az irigy modok.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 12 2011 08:31am
Quote (josheide @ 12 Mar 2011 14:28)
Greenday1994 csinálta, egy rég elfeledett őstehetség akit bannoltak az irigy modok.


úgy hallottam az egy faszfej volt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 12 2011 08:33am
Quote (Ad4mz @ 12 Mar 2011 19:31)
úgy hallottam az egy faszfej volt


Lehet, hogy faszfej volt, de zseniális pvps, grafikus, pókerjátékos, zenész, sportoló ... nem csoda, hogy még a csajok is imádták.

A modok féltékenyek lettek, hogy egy ilyen tökéletes ember van közöttük és egyszerűen ok nélkül bannolták.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 12 2011 08:33am
Quote (josheide @ 12 Mar 2011 16:33)
Lehet, hogy faszfej volt, de zseniális pvps, grafikus, pókerjátékos, zenész, sportoló ... nem csoda, hogy még a csajok is imádták.

A modok féltékenyek lettek, hogy egy ilyen tökéletes ember van közöttük és egyszerűen ok nélkül bannolták.


és véletlenül nem andersen volt a beceneve?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 12 2011 09:36am
Quote (Ad4mz @ Mar 12 2011 02:33pm)
és véletlenül nem andersen volt a beceneve?


nem mert az mikes
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 12 2011 10:58am
Quote (josheide @ Mar 12 2011 04:33pm)
Lehet, hogy faszfej volt, de zseniális pvps, grafikus, pókerjátékos, zenész, sportoló ... nem csoda, hogy még a csajok is imádták.

A modok féltékenyek lettek, hogy egy ilyen tökéletes ember van közöttük és egyszerűen ok nélkül bannolták.


te viszont egy tökéletes ember vagy, szuper humorérzék, nulla szarkazmus, profi gitáros egy férfias, mély hanggal. igazi főnökjellem, aki bárkit bármikor elküldhet a picsába, mert szerinte nyomorékságokat postol
röhögnöm kell rajtad

This post was edited by Epiphone on Mar 12 2011 10:59am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 12 2011 11:01am
Quote (Epiphone @ 12 Mar 2011 17:58)
te viszont egy tökéletes ember vagy, szuper humorérzék, nulla szarkazmus, profi gitáros egy férfias, mély hanggal. igazi főnökjellem, aki bárkit bármikor elküldhet a picsába, mert szerinte nyomorékságokat postol
röhögnöm kell rajtad


még jó,hogy nem gitározik
ja, és ha még 50 ember szerint az a valaki nyomorékságot postol,miért ne tehetné meg?

/e
de legyél szíves,ne ezt a topicot basszuk szét.

This post was edited by Ghostmasterq on Mar 12 2011 11:02am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 12 2011 11:54am
Quote (Ghostmasterq @ 12 Mar 2011 22:01)
még jó,hogy nem gitározik
ja, és ha még 50 ember szerint az a valaki nyomorékságot postol,miért ne tehetné meg?

/e
de legyél szíves,ne ezt a topicot basszuk szét.


Gitároztam egy rövid ideig, de sose állítottam, hogy jó gitáros lennék.

Viszont Greenday1994 megmondta, hogy mindegyikünket mindenben ver.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 12 2011 12:06pm
jó a topic... még mindig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1342343344345346440Next
Closed New Topic New Poll