Quote (josheide @ Mar 12 2011 04:33pm)
Lehet, hogy faszfej volt, de zseniális pvps, grafikus, pókerjátékos, zenész, sportoló ... nem csoda, hogy még a csajok is imádták.
A modok féltékenyek lettek, hogy egy ilyen tökéletes ember van közöttük és egyszerűen ok nélkül bannolták.
te viszont egy tökéletes ember vagy, szuper humorérzék, nulla szarkazmus, profi gitáros egy férfias, mély hanggal. igazi főnökjellem, aki bárkit bármikor elküldhet a picsába, mert szerinte nyomorékságokat postol
röhögnöm kell rajtad
This post was edited by Epiphone on Mar 12 2011 10:59am