d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13423433443453464114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 8 2010 09:11am
Quote (Soulles @ Mar 8 2010 10:59am)
De meddig? Egy idő után, mikor már mindenki ismeri a karikat, akkor jön majd a vita, hogy a DIII az PvP játék, vagy PvM játék, jönnek a tuti buildek, a stratégiák, és paff, megint meg van ölve az egész. Száz, hogy lesznek übertáp cuccok, csak ugye, ha ugyanolyan "könnyű" lesz őket megszerezni, mint most 1.12-ben (és 1.11-ben, és 1.10-ben, és 1.09-ben.......), akkor annyi'd. Az igazán durva cuccokhoz, csak igazán durva teljesítmény után kellene hozzáférni.

Manapság ugye mindenki eniben rohangál, meg franc tudja milyen táp cuccokban, szerintem ennek is köszönhető, hogy a hammer, a java, meg az egyéb, amúgy totál átlagos cuccokban, relatív hallott karik, annyira felkapottak. Eni nélkül nem kezdene minden ember legalább egy hammert...

hát szerintem totál átlagos cuccban is elég táp kari a hammer és a java:p
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 8 2010 09:33am
Quote (Soulles @ 8 Mar 2010 11:59)
De meddig? Egy idő után, mikor már mindenki ismeri a karikat, akkor jön majd a vita, hogy a DIII az PvP játék, vagy PvM játék, jönnek a tuti buildek, a stratégiák, és paff, megint meg van ölve az egész. Száz, hogy lesznek übertáp cuccok, csak ugye, ha ugyanolyan "könnyű" lesz őket megszerezni, mint most 1.12-ben (és 1.11-ben, és 1.10-ben, és 1.09-ben.......), akkor annyi'd. Az igazán durva cuccokhoz, csak igazán durva teljesítmény után kellene hozzáférni.

Manapság ugye mindenki eniben rohangál, meg franc tudja milyen táp cuccokban, szerintem ennek is köszönhető, hogy a hammer, a java, meg az egyéb, amúgy totál átlagos cuccokban, relatív hallott karik, annyira felkapottak. Eni nélkül nem kezdene minden ember legalább egy hammert...


nekem egy darab hammerem és egy darab javam volt d2-es pályafutásom során

utálom mind a két karit :s
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 9 2010 03:23am
Quote (Soulles @ 8 Mar 2010 11:59)
De meddig? Egy idő után, mikor már mindenki ismeri a karikat, akkor jön majd a vita, hogy a DIII az PvP játék, vagy PvM játék, jönnek a tuti buildek, a stratégiák, és paff, megint meg van ölve az egész. Száz, hogy lesznek übertáp cuccok, csak ugye, ha ugyanolyan "könnyű" lesz őket megszerezni, mint most 1.12-ben (és 1.11-ben, és 1.10-ben, és 1.09-ben.......), akkor annyi'd. Az igazán durva cuccokhoz, csak igazán durva teljesítmény után kellene hozzáférni.

Manapság ugye mindenki eniben rohangál, meg franc tudja milyen táp cuccokban, szerintem ennek is köszönhető, hogy a hammer, a java, meg az egyéb, amúgy totál átlagos cuccokban, relatív hallott karik, annyira felkapottak. Eni nélkül nem kezdene minden ember legalább egy hammert...


Azért Lovag végigvitte javával selffound cuccokkal talán 2 nap alatt úgy hell baal-ig, hogy a végére csak pár potit vittem neki hell ancikhoz :D Charged Strike nem kicsit overpowered <3
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2010 04:16am
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2010 16:33)
nekem egy darab hammerem és egy darab javam volt d2-es pályafutásom során

utálom mind a két karit :s


Nekem egyik sem volt soha 2004 óta :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 17 2010 03:10am
mikor lesz vmi blizz rendezveny, h legyenek vegre uj infomorzsak?
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Mar 17 2010 03:28am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Mar 2010 11:10)
mikor lesz vmi blizz rendezveny, h legyenek vegre uj infomorzsak?


De ez csak pletyka: http://www.thesource.hu/hir/altalanos/blizzcon_2010_oktoberben/6965?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 17 2010 03:43am
Quote (Inakwo @ Mar 8 2010 04:33pm)
nekem egy darab hammerem és egy darab javam volt d2-es pályafutásom során

utálom mind a két karit :s


nekem is ... hammer valami 62ig jutott, java még addig sem
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 19 2010 09:19pm
Quote (Inakwo @ 8 Mar 2010 16:33)
nekem egy darab hammerem és egy darab javam volt d2-es pályafutásom során

utálom mind a két karit :s


hammer a legjobb :D
Member
Posts: 6,049
Joined: Aug 19 2007
Gold: 0.92
Mar 31 2010 03:02am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 31 2010 03:52am
Quote (Soulles @ 31 Mar 2010 10:02)


a szemetek...tépázzák itt az ember idegeit..hinnye
Go Back To Magyar Topic List
Prev13423433443453464114Next
Closed New Topic New Poll