Quote (NerfHydraDPS @ Aug 21 2015 02:58pm)
csak rólad van nemtudom miért :~D
én vagyok a legszebb
Quote (TrollBoss @ Aug 21 2015 03:00pm)
mi a fasz lett veled hogy így elhíztál bro
gyerekként anya mindent megoldott helyettem, valójában nem kellett küzdjek semmiért
ha jól tanultam/ha nem akkor is játszhattam ps-t meg csináltam amit szerettem volna (így bármit is csináltam; garantált volt egy színvonal)
aztán beütött az élet
hogy semmi sincs ingyen
minden szarért szopni kell
és amit szerettem volna csinálni társadalmi tanulmányok szakon, hogy változtatni vmit a világon arról is kiderült h max lázálom lehet, utópia, idea mert minden szar itt és romlott... olyan mint mikor pucolod a krumplit és ki akarod vágni a rohadt részt de ahogy ásol lejjebb arra jössz rá, hogy az egész rohadt és baszhatod ki az egészet a kukába mert a körömnyi résszel ami még ép nem fogsz jól lakni és nem is lehet kezdeni semmit