Quote (Epiphone @ Mar 6 2011 07:25am)
azt
a
kur
va
Quote (Liliomtipro @ Mar 6 2011 07:38am)
ugyan nem látom őket egyben mert a sigek és az orbok is ki vannak kapcsolva nálam de attól te még gyökér vagy.
nem értem mit vergődtök
semmi sértő nem volt a postomban
bár petikétől nem is várok többet.