Quote (Oberon_os @ 7 Mar 2010 22:03)
Ez azért van, mert a mai diablós tömeg nem akar pvm-et játszani úgy, ahogy a pvm meg lett csinálva. Ezért van rás, és ut. Csak az mf, br, gf, pvp.
D3 más lesz kezdetekben, mindenki szarrá fogja játszani a karikat, illetve, mindenkinek muszáj lesz cuccolás nélkül tolnia. Innentől kezdve nem az lesz a jó kari, amelyik jó cuccban tarol, hanem amelyik hasznos.
De meddig? Egy idő után, mikor már mindenki ismeri a karikat, akkor jön majd a vita, hogy a DIII az PvP játék, vagy PvM játék, jönnek a tuti buildek, a stratégiák, és paff, megint meg van ölve az egész. Száz, hogy lesznek übertáp cuccok, csak ugye, ha ugyanolyan "könnyű" lesz őket megszerezni, mint most 1.12-ben (és 1.11-ben, és 1.10-ben, és 1.09-ben.......), akkor annyi'd. Az igazán durva cuccokhoz, csak igazán durva teljesítmény után kellene hozzáférni.
Manapság ugye mindenki eniben rohangál, meg franc tudja milyen táp cuccokban, szerintem ennek is köszönhető, hogy a hammer, a java, meg az egyéb, amúgy totál átlagos cuccokban, relatív hallott karik, annyira felkapottak. Eni nélkül nem kezdene minden ember legalább egy hammert...