Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 21 2015 11:39am)
lehet át kéne ezt mégegyszer gondolnom
szerintem nem bánnád meg
kibaszott jó mert nem csak ütés/rugás van, hanem földön is ugyanúgy folytatódik a küzdelem, földharc, dobások etc
minden benne van ami kell
és minden edzés végén jól lefáradsz a gecibe ami szintén tök jó mert legalább jobban alszol utána hehe
mondjuk az 1 hetes nyári edzőtáborok tényleg kurva kemények, napi 3×2 órás edzés de van, hogy éjszaka is felbasznak, hogy elrejtettek az erdőben kis korongokat, menjetek találjátok meg őket minden korong 10 pontot ér 4es csapatok és ha eltudjátok szedni a másik csapat korongjait az is érvényes :XD:XD: epic