d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13403413423433444765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 05:50am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 21 2015 11:39am)
lehet át kéne ezt mégegyszer gondolnom


szerintem nem bánnád meg
kibaszott jó mert nem csak ütés/rugás van, hanem földön is ugyanúgy folytatódik a küzdelem, földharc, dobások etc
minden benne van ami kell

és minden edzés végén jól lefáradsz a gecibe ami szintén tök jó mert legalább jobban alszol utána hehe

mondjuk az 1 hetes nyári edzőtáborok tényleg kurva kemények, napi 3×2 órás edzés de van, hogy éjszaka is felbasznak, hogy elrejtettek az erdőben kis korongokat, menjetek találjátok meg őket minden korong 10 pontot ér 4es csapatok és ha eltudjátok szedni a másik csapat korongjait az is érvényes :XD:XD: epic
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 21 2015 07:43am
Quote (Senee @ 21 Aug 2015 13:26)


micsoda fasszopó geci fejed volt neked
dagadtan sokkal barátságosabbnak tűnsz
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 21 2015 07:47am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 07:49am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 21 2015 08:36am
Quote (fahrii @ Aug 21 2015 02:43pm)
micsoda fasszopó geci fejed volt neked
dagadtan sokkal barátságosabbnak tűnsz


eléggé csótány, az utcán átmennék a másik oldalra
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 08:48am
Quote (fahrii @ Aug 21 2015 01:43pm)
micsoda fasszopó geci fejed volt neked
dagadtan sokkal barátságosabbnak tűnsz


lol ezt most olvasom :XD
ja, sokkal érzékenyebb lettem mindenre ahogy süllyedtem le a gödörben :c
szemét élet

Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 21 2015 02:36pm)
eléggé csótány, az utcán átmennék a másik oldalra


xd
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 21 2015 08:52am
Quote (Senee @ 21 Aug 2015 15:48)
lol ezt most olvasom :XD
ja, sokkal érzékenyebb lettem mindenre ahogy süllyedtem le a gödörben :c
szemét élet



xd


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 21 2015 08:56am
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 21 2015 02:52pm)


látom te is gyűjtöd a képeket :XD

októberre már jobban fogok kinézni
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 21 2015 08:58am
Quote (Senee @ 21 Aug 2015 15:56)
látom te is gyűjtöd a képeket :XD

októberre már jobban fogok kinézni


csak rólad van nemtudom miért :~D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13403413423433444765Next
Add Reply New Topic New Poll