d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1340341342343344440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 4 2011 11:27am
Quote (Oberon_os @ 4 Mar 2011 17:31)
én szerettem azt az avát, de ez a gangrel icon jobban tetszik. Kár, hogy ilyen pixeles. :(


:c
akkor már én is cserélek avát.
keresek valami lyót.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 4 2011 12:00pm
És az én avám milyen?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 4 2011 12:01pm
Quote (josheide @ 4 Mar 2011 19:00)
És az én avám milyen?


szar mint mindig byebye
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 4 2011 12:07pm
Quote (Oberon_os @ 4 Mar 2011 23:01)
szar mint mindig byebye


Nagyon ? :(
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 5 2011 04:08pm
Quote (josheide @ Mar 4 2011 06:07pm)
Nagyon ? :(


nem megy A SIGEDHEZ
én a sigedböl egy darabot tennék odA
egykoponyát vagy ilyesmi
igy keretnélkülit
bárezegynoobnoskillps-es newfagvéleménye

This post was edited by harcikacsa17 on Mar 5 2011 04:08pm
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 6 2011 01:25am
Quote (harcikacsa17 @ Mar 6 2011 12:08am)
nem megy A SIGEDHEZ
én a sigedböl egy darabot tennék odA
egykoponyát vagy ilyesmi
igy keretnélkülit
bárezegynoobnoskillps-es newfagvéleménye


azt
a
kur
va
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 6 2011 01:38am
Quote (harcikacsa17 @ Mar 6 2011 12:08am)
nem megy A SIGEDHEZ
én a sigedböl egy darabot tennék odA
egykoponyát vagy ilyesmi
igy keretnélkülit
bárezegynoobnoskillps-es newfagvéleménye


ugyan nem látom őket egyben mert a sigek és az orbok is ki vannak kapcsolva nálam de attól te még gyökér vagy.
Member
Posts: 197
Joined: Oct 9 2010
Gold: 0.00
Mar 6 2011 05:33am
Quote (josheide @ Mar 4 2011 08:07pm)
Nagyon ? :(


szerintem jó, mert illik az orbodhoz
a csillagok meg a sigedhez
jó ez
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 6 2011 02:36pm
Valamelyik GFX prot szeretném megkérni valamire
Adott egy activity kártya, amin két felirat van(egy rajz, 1 mutogatás9 és PS skillel átkéne írni a két feliratot, úgy, h ne nagyon tünjön fel, h belenyúltak a képbe. Lehetséges ez vmien utonmodon?
http://img855.imageshack.us/img855/2446/06032011678.jpg

Itt a kép, és az első helyére azt kéen írni, hogy Alex élete, a másodikba pedig, h Boldog Szülinapot. Igazából elkézpelésem sincs, h lehet ezt megtenni, szóval szabadkéz van. Ha valaki megteszi nekem, hálával honorálom, és kis fgvel ha úgylátja jónak.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 6 2011 02:56pm
Quote (Vismajor @ 6 Mar 2011 22:36)
Valamelyik GFX prot szeretném megkérni valamire
Adott egy activity kártya, amin két felirat van(egy rajz, 1 mutogatás9 és PS skillel átkéne írni a két feliratot, úgy, h ne nagyon tünjön fel, h belenyúltak a képbe. Lehetséges ez vmien utonmodon?
http://img855.imageshack.us/img855/2446/06032011678.jpg

Itt a kép, és az első helyére azt kéen írni, hogy Alex élete, a másodikba pedig, h Boldog Szülinapot. Igazából elkézpelésem sincs, h lehet ezt megtenni, szóval szabadkéz van. Ha valaki megteszi nekem, hálával honorálom, és kis fgvel ha úgylátja jónak.


Go Back To Magyar Topic List
Prev1340341342343344440Next
Closed New Topic New Poll