Quote (Oberon_os @ 7 Mar 2010 19:26)
nincs valami külső oldal, ahol megy erről szavazás? Hogy ki mit indít majd. Vagy akár jsp-s poll, nem csak hunsubon. Mert én olyat akarok kezdeni, amit legkevésbé mások.

Bár sztem WD ilyen lesz
Erről kéne külön topic, hajrá! 8 poll (male female is lehessen opció)

Az a baj, hogy a barb rusnya, pedig annak vannak a legjobb skilljei -- épp ezért én pl. sexy-female-monk-al fogok kezdeni

Szerintem is a WD lesz a legkevésbé népszerű