d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13403413423433444114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 20
Joined: Feb 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2010 08:59am
Ezt ne hagyd ki:
http://e-castig.com/index.php?r=MuCG
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 2 2010 09:01am
Quote (KiteHawk @ 30 Jan 2010 11:06)


ez nagyon jól meg lett csinálva :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 6 2010 06:20pm
Csak hogy tudjunk postolni ide később is, tartsuk életben a topicot...

Minden karakternek van Male és Female verziója is



http://us.blizzard.com/diablo3/characters/

Nekem személy szerint a Female Monk igen durván bejön, még a Female Wizard-ot is übereli :drool:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 7 2010 11:11am
Quote (Anarkin @ 7 Mar 2010 01:20)
Csak hogy tudjunk postolni ide később is, tartsuk életben a topicot...


ez a jatek nagyon nagyon nagyon soka fog megjelenni... a blizzardot ismerve 2011 nyar elott meg beta sem lesz.

orulok ha a starcraft 2 kijon meg karacsonyig... de nem lennek meglepve, ha attolnak a kovetkezo evre. mivel ha most megy meg csak a betateszt, a balanceteszt is tobb honap... es meg van mit csinalni a jatekon...
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 7 2010 12:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Mar 2010 18:11)
ez a jatek nagyon nagyon nagyon soka fog megjelenni... a blizzardot ismerve 2011 nyar elott meg beta sem lesz.

orulok ha a starcraft 2 kijon meg karacsonyig... de nem lennek meglepve, ha attolnak a kovetkezo evre. mivel ha most megy meg csak a betateszt, a balanceteszt is tobb honap... es meg van mit csinalni a jatekon...


lesz még idő fg-t gyűjteni d3-as cuccokra :)
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Mar 7 2010 12:25pm
jó lesz ez :drool: nekem eddig a wd a favorit
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 7 2010 12:25pm
Quote (Szerintem @ 7 Mar 2010 19:25)
lesz még idő fg-t gyűjteni d3-as cuccokra :)


remélem LÓFASZT nem fog érni az fg d3-ban :)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 7 2010 12:26pm
Quote (Anamy @ 7 Mar 2010 19:25)
jó lesz ez :drool:  nekem eddig a wd  a favorit


nincs valami külső oldal, ahol megy erről szavazás? Hogy ki mit indít majd. Vagy akár jsp-s poll, nem csak hunsubon. Mert én olyat akarok kezdeni, amit legkevésbé mások. :D Bár sztem WD ilyen lesz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 7 2010 12:29pm
Quote (Oberon_os @ Mar 7 2010 07:26pm)
nincs valami külső oldal, ahol megy erről szavazás? Hogy ki mit indít majd. Vagy akár jsp-s poll, nem csak hunsubon. Mert én olyat akarok kezdeni, amit legkevésbé mások. :D Bár sztem WD ilyen lesz


Sztem barbár lesz, hiába tetszetős, d2s példán nem fogják túltenni magukat a srácok (miszerint nem a barbár a leglátványosabb, gyorsabb, hatékonyabb, etc)
persze ezzel lehet vitatkozni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 7 2010 12:31pm
Quote (Oberon_os @ 7 Mar 2010 19:26)
nincs valami külső oldal, ahol megy erről szavazás? Hogy ki mit indít majd. Vagy akár jsp-s poll, nem csak hunsubon. Mert én olyat akarok kezdeni, amit legkevésbé mások. :D Bár sztem WD ilyen lesz


Erről kéne külön topic, hajrá! 8 poll (male female is lehessen opció) :D

Az a baj, hogy a barb rusnya, pedig annak vannak a legjobb skilljei -- épp ezért én pl. sexy-female-monk-al fogok kezdeni :(

Szerintem is a WD lesz a legkevésbé népszerű
Go Back To Magyar Topic List
Prev13403413423433444114Next
Closed New Topic New Poll