Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 21 2015 10:35am)
hétfőtől mindenki ded, elmegyek kempozni. remélem kés harc is lesz
sene is kempozott asszem
[12:49:46] lacketto: Megvettek a szemkozti hazat
[12:49:53] lacketto: Ikerhaz egyik fele
[12:50:12] lacketto: Ma van a hazavato
[12:50:26] lacketto: Az uj tulaj annyira sikeres
[12:50:39] lacketto: Hogy eppen tuzet probal gyujtani a sutogeteshez
[12:51:03] lacketto: De nem nagyon megy neki es
[12:51:12] lacketto: Hajszaritoval fujkalja
[12:51:14] lacketto: Hatha...
[12:52:00] lacketto: Ott van korulotte 4 masik ferfi es egyik sem ert hozza jobban
[12:52:08] lacketto: Eleg lelombozo latvany
This post was edited by lacketto on Aug 21 2015 05:01am