☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
339
340
341
342
343
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 95007
Replies: 4396
Track Topic
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#3401
Feb 28 2011 09:15am
Quote (Oberon_os @ 28 Feb 2011 13:46)
http://images.wikia.com/whitewolf/images/b/b4/LogoClanGangrel.png
do it fgt, ez a greendayes vergődés már elég uncsi + szarul is néz ki az ava
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#3402
Mar 2 2011 12:09am
Avát cseréltem.
De a fenébe is én nem értek a photoshophoz.
This post was edited by josheide on Mar 2 2011 12:12am
Furies
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
10.00
#3403
Mar 4 2011 10:28am
Új sig
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#3404
Mar 4 2011 10:30am
Quote (Puppet @ Mar 4 2011 05:28pm)
Új sig
nem lenne rossz imo, a a víz kékebb lenne
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#3405
Mar 4 2011 10:31am
Quote (bajcli @ 28 Feb 2011 16:15)
do it fgt, ez a greendayes vergődés már elég uncsi + szarul is néz ki az ava
én szerettem azt az avát, de ez a gangrel icon jobban tetszik. Kár, hogy ilyen pixeles.
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#3406
Mar 4 2011 10:35am
Quote (Oberon_os @ Mar 4 2011 06:31pm)
én szerettem azt az avát, de ez a gangrel icon jobban tetszik. Kár, hogy ilyen pixeles.
ha nagyobb a kép mint az ava mérete akkor ilyen csúnya lesz
méretezd át kisebbre és teljesen jó lesz
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#3407
Mar 4 2011 10:36am
Quote (Liliomtipro @ 4 Mar 2011 17:35)
ha nagyobb a kép mint az ava mérete akkor ilyen csúnya lesz
méretezd át kisebbre és teljesen jó lesz
nagyobb is, és alapból pixeles
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#3408
Mar 4 2011 10:43am
egy fokkal jobb :/
Furies
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
10.00
#3409
Mar 4 2011 10:45am
Quote (N4aBz @ Mar 4 2011 05:30pm)
nem lenne rossz imo, a a víz kékebb lenne
Engem valamiért nagyon megfog ez a fehér vízesés *.*
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#3410
Mar 4 2011 10:52am
Quote (Liliomtipro @ 4 Mar 2011 17:43)
http://img135.imageshack.us/img135/2572/icongangrel.png
egy fokkal jobb :/
óóóóó sokkal jobb, thx
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
339
340
341
342
343
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact