Quote (hedgehogsword @ Jul 8 2011 06:26pm)
Budakesziről ^^ nem az aljáról, Erkel utca szintjétől, ha esetleg tudod merre van.
Budakeszit nem nagyon ismerem, én pont a másik oldalról szoktam feljárni a Budagyöngyétől, de nem a Budakeszi úton fel hanem kitekerek Hűvösvölgybe majd fel a Szépjuhászné úton, és onnan a szerpentinre.
Lehetne úgy csinálni, hogy nem ugyanott jöttök le ahol felmentetek hanem teljes kört tenni: fel a Szépjuhásznéhoz, onnan jánoshegy, majd legurulni a normafa felé, a végén le kell vágni a Mátyás király útra, azon visszagurulni majd megint jánoshegy és onnan körözgetés ugyanúgy
holnap megyek is egy ilyen kört, megnézem hány km.^^