d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1339340341342343410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 7 2011 06:03pm
Ma... izé tegnap, feltekertem jános hegy tetejére. Kétszer. Haverral megbeszéltük, nyáron edzünk, nyár végén tartunk egy olyan napot, mikor reggel elkezdjük a fel le tekerést, estig számoljuk hányszor tudunk felmenni összeesés nélkül

Quote (szabika @ 7 Jul 2011 11:02)
hogy a rákos kéletbe kell küllöprizmát feltenni.
a harmadikat törtem épp el, nem lesz rajta és magammal hordom a töröttet, hogy "most esett le biztos úr"


ma megint kitört egy küllőm, szóval elég esélytelen, hogy küllőprizma legyen egy bringán hosszú távon :D

This post was edited by hedgehogsword on Jul 7 2011 06:10pm
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 8 2011 01:36am
Quote (hedgehogsword @ Jul 8 2011 01:03am)
Ma... izé tegnap, feltekertem jános hegy tetejére. Kétszer. Haverral megbeszéltük, nyáron edzünk, nyár végén tartunk egy olyan napot, mikor reggel elkezdjük a fel le tekerést, estig számoljuk hányszor tudunk felmenni összeesés nélkül


az szép lesz :)

amúgy ez a jános hegyi szerpentin vagy egészen lentről, mondjuk a budakeszi út aljától számítva?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 8 2011 11:26am
Quote (Georgebaba @ 8 Jul 2011 09:36)
az szép lesz :)

amúgy ez a jános hegyi szerpentin vagy egészen lentről, mondjuk a budakeszi út aljától számítva?


Budakesziről ^^ nem az aljáról, Erkel utca szintjétől, ha esetleg tudod merre van.
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 8 2011 01:14pm
Quote (hedgehogsword @ Jul 8 2011 06:26pm)
Budakesziről ^^ nem az aljáról, Erkel utca szintjétől, ha esetleg tudod merre van.


Budakeszit nem nagyon ismerem, én pont a másik oldalról szoktam feljárni a Budagyöngyétől, de nem a Budakeszi úton fel hanem kitekerek Hűvösvölgybe majd fel a Szépjuhászné úton, és onnan a szerpentinre.

Lehetne úgy csinálni, hogy nem ugyanott jöttök le ahol felmentetek hanem teljes kört tenni: fel a Szépjuhásznéhoz, onnan jánoshegy, majd legurulni a normafa felé, a végén le kell vágni a Mátyás király útra, azon visszagurulni majd megint jánoshegy és onnan körözgetés ugyanúgy
holnap megyek is egy ilyen kört, megnézem hány km.^^
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 8 2011 02:12pm
Quote (Georgebaba @ 8 Jul 2011 21:14)
Budakeszit nem nagyon ismerem, én pont a másik oldalról szoktam feljárni a Budagyöngyétől, de nem a Budakeszi úton fel hanem kitekerek Hűvösvölgybe majd fel a Szépjuhászné úton, és onnan a szerpentinre.

Lehetne úgy csinálni, hogy nem ugyanott jöttök le ahol felmentetek hanem teljes kört tenni: fel a Szépjuhásznéhoz, onnan jánoshegy, majd legurulni a normafa felé, a végén le kell vágni a Mátyás király útra, azon visszagurulni majd megint jánoshegy és onnan körözgetés ugyanúgy
holnap megyek is egy ilyen kört, megnézem hány km.^^


mehetünk együtt felőlem, ráérek :)
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 8 2011 04:36pm
Quote (hedgehogsword @ Jul 8 2011 09:12pm)
mehetünk együtt felőlem, ráérek :)


holnap zűrös napom lesz de vasárnap mehetünk, holnap eldől, és megy pm.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 9 2011 01:18pm
Ma is felkertem kétszer a hegyre, de a második kör végén eltört a hajtókar, 7 év alatt elfáradt :( vehetek újat, bár igazából lehet új bringát veszek, mostani kicsi, nemtudom kinyújtani a lábam :<
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 10 2011 03:27am
Quote (hedgehogsword @ Jul 9 2011 08:18pm)
Ma is felkertem kétszer a hegyre, de a második kör végén eltört a hajtókar, 7 év alatt elfáradt :( vehetek újat, bár igazából lehet új bringát veszek, mostani kicsi, nemtudom kinyújtani a lábam :<
http://img707.imageshack.us/img707/4513/hajtokar.jpg


tönkreteszi a térdizületed, főleg hegyezésnél ahol még meg is van erőltetve
get a new frame
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 10 2011 05:50am
Quote (szabika @ 10 Jul 2011 11:27)
tönkreteszi a térdizületed, főleg hegyezésnél ahol még meg is van erőltetve
get a new frame


észrevettem, szinte mindig állva tekerek, ezért akarok újat, mert így meg a hátam cseszi tönkre
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 10 2011 06:14am
Csak melóba meg BKV helyett járok egy széles gumijú oldschool országúti bicóval, de hétvégenként néha lehet, hogy betársulnék nem túl nagy távokra vmi kocabringás mellé :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1339340341342343410Next
Add Reply New Topic New Poll