Quote (Cpt_Ghost @ 22 Jan 2015 22:19)
ismerősöm megszakértette fári helyzetét :dddd
Natália
és ez a srác jár bulizni vagy legalább vmi társaságba?:D
Levente Kovássy
elvileg szokott xd
Natália
és ő ilyen rendes srác, nem?:D
Levente Kovássy
ja
fári jó arc
Natália
nem értem:D
Levente Kovássy
mit
Natália
de okos, nem?
mármint vágod
azt nem értem h miért nem tud leszopatni egy csajt
nem nagy dolog ha ilyen teste van
sőt
Levente Kovássy
hát nem hülye
vmi mérnök infóra jár
Natália
:DDDDDD
és ha iszik vmit?
úgy könnyebben mennek ezek a dolgok
Levente Kovássy
nem iszik
mer ilyen wellnes gyúró
és ha szeszel akkor bb gainz
Natália
akkor ez itt a baj
Levente Kovássy
néha iszik pár sört de ennyi
Natália
néha tolhatna valamit legalább
egy kis lasztit
attól nem lesz másnapos
Levente Kovássy
xdddddddddddd
és ez a natália jó csaj?
Amúgy kurvajól hangzik ez leírva, meg irl is mondják a srácok. De higgyétek el a lányok kerülnek kb... esküszöm minden alakalommal ezt érzem. Mindig távolságtartóak, vegyünk egy példát... konditeremben a futópadon. Minden reggel elsőnek érek be a terembe és kezdem az 1 óra aerobot, utána lassan jönnek a csajok és MINDEN... KIBASZOTT... ALKALOMMAL... tőlem a legtávolabb eső gépnél kezdenek, legutoljára jönnek be mellém, és ez 1 példa. De ottvan a busz is, ha járok haza mellém sosem ül be egy se, inkább állnak mellettem a folyosón és nézik hogy van egy hely mellettem de basznak leülni.
This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 03:24pm