d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev13334353637108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 22 2015 03:05pm
itt: rici féltékeny a csajra
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 22 2015 03:07pm
Quote (anyd @ 22 Jan 2015 22:05)
itt: rici féltékeny a csajra


ki ne jelölne vissza erre a felsőtestre

no homo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 03:10pm
Quote (MarcusD @ 22 Jan 2015 22:07)
ki ne jelölne vissza erre a felsőtestre

no homo


na és most képzeld el az exem aki annyira undorodott az izmoktól hogy diéta után kb nem akart velem lefeküdni :D
diéta előtt mindig a faszomon ugrált volna, után volt hogy 2 hetente 1x dugtunk, akkor is éreztem rajta hogy mint amikor a jutalomfalatkát dobják oda a kutyának annyira kívánta

This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 03:12pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 22 2015 03:14pm
Hogy tudtál felrakni képet? :D én is akartam félmeztelent kíváncsiságból de csak facebookról enged oda meg nem teszek fel :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 03:16pm
Quote (Tommy_hun @ 22 Jan 2015 22:14)
Hogy tudtál felrakni képet? :D én is akartam félmeztelent kíváncsiságból de csak facebookról enged oda meg nem teszek fel :D


Kamu facebook profil... kamu névvel regisztráltam, természetesen én is szégyelltem volna az arcom adni ilyenhez.

Quote (Tommy_hun @ 22 Jan 2015 22:18)
na ez az :DD de ennyit nem akarok szarakodni vele


5 perc volt kb, szerintem többet gondolkodtam rajta milyen nevem legyen :DDD
aztán balázs lett ezután a nyomorék után

This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 03:19pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 22 2015 03:18pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 09:16pm)
Kamu facebook profil... kamu névvel regisztráltam, természetesen én is szégyelltem volna az arcom adni ilyenhez.


na ez az :DD de ennyit nem akarok szarakodni vele
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 22 2015 03:19pm
ismerősöm megszakértette fári helyzetét :dddd
Natália
és ez a srác jár bulizni vagy legalább vmi társaságba?:D

Levente Kovássy
elvileg szokott xd

Natália
és ő ilyen rendes srác, nem?:D

Levente Kovássy
ja
fári jó arc

Natália
nem értem:D

Levente Kovássy
mit

Natália
de okos, nem?
mármint vágod
azt nem értem h miért nem tud leszopatni egy csajt
nem nagy dolog ha ilyen teste van
sőt

Levente Kovássy
hát nem hülye
vmi mérnök infóra jár


Natália
:DDDDDD
és ha iszik vmit?
úgy könnyebben mennek ezek a dolgok

Levente Kovássy
nem iszik
mer ilyen wellnes gyúró
és ha szeszel akkor bb gainz

Natália
akkor ez itt a baj

Levente Kovássy
néha iszik pár sört de ennyi

Natália
néha tolhatna valamit legalább
egy kis lasztit
attól nem lesz másnapos

Levente Kovássy
xdddddddddddd
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 22 2015 03:21pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 11:16pm)
Kamu facebook profil... kamu névvel regisztráltam, természetesen én is szégyelltem volna az arcom adni ilyenhez.



5 perc volt kb, szerintem többet gondolkodtam rajta milyen nevem legyen :DDD
aztán balázs lett ezután a nyomorék után


Mike Oxbig
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 03:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Jan 2015 22:19)
ismerősöm megszakértette fári helyzetét :dddd
Natália
és ez a srác jár bulizni vagy legalább vmi társaságba?:D

Levente Kovássy
elvileg szokott xd

Natália
és ő ilyen rendes srác, nem?:D

Levente Kovássy
ja
fári jó arc

Natália
nem értem:D

Levente Kovássy
mit

Natália
de okos, nem?
mármint vágod
azt nem értem h miért nem tud leszopatni egy csajt
nem nagy dolog ha ilyen teste van
sőt

Levente Kovássy
hát nem hülye
vmi mérnök infóra jár


Natália
:DDDDDD
és ha iszik vmit?
úgy könnyebben mennek ezek a dolgok

Levente Kovássy
nem iszik
mer ilyen wellnes gyúró
és ha szeszel akkor bb gainz

Natália
akkor ez itt a baj

Levente Kovássy
néha iszik pár sört de ennyi

Natália
néha tolhatna valamit legalább
egy kis lasztit
attól nem lesz másnapos

Levente Kovássy
xdddddddddddd


és ez a natália jó csaj?
Amúgy kurvajól hangzik ez leírva, meg irl is mondják a srácok. De higgyétek el a lányok kerülnek kb... esküszöm minden alakalommal ezt érzem. Mindig távolságtartóak, vegyünk egy példát... konditeremben a futópadon. Minden reggel elsőnek érek be a terembe és kezdem az 1 óra aerobot, utána lassan jönnek a csajok és MINDEN... KIBASZOTT... ALKALOMMAL... tőlem a legtávolabb eső gépnél kezdenek, legutoljára jönnek be mellém, és ez 1 példa. De ottvan a busz is, ha járok haza mellém sosem ül be egy se, inkább állnak mellettem a folyosón és nézik hogy van egy hely mellettem de basznak leülni.

This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 03:24pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 22 2015 03:23pm
Quote (fahrii @ 22 Jan 2015 22:21)
és ez a natália jó csaj?
Amúgy kurvajól hangzik ez leírva, meg irl is mondják a srácok. De higgyétek el a lányok kerülnek kb... esküszöm minden alakalommal ezt érzem. Mindig távolságtartóak, vegyünk egy példát... konditeremben a futópadon. Minden reggel elsőnek érek be a terembe és kezdem az 1 óra aerobot, utána lassan jönnek a csajok és MINDEN... KIBASZOTT... ALKALOMMAL... tőlem a legtávolabb eső gépnél kezdenek, legutoljára jönnek be mellém, és ez 1 példa


mindenki ilyen antiszoc fasz, hogy a leheto legtavolabbi gephez megy oda, ez mindig igy van, nem azt jelenti, hogy kerulnek az emberek :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev13334353637108Next
Add Reply New Topic New Poll