Quote (xGurke @ Oct 9 2014 02:59pm)
úgy nem lehet youtube taget haszálni
pedig akartam
gürgü mi lenne ha kibékülnénk
bevallottuk, mindketten csak trollkodunk ezen a fórumon, akkor már ne a többiek igyák meg a levét
egy darab hozzászólást nem kapsz tőlem, illetve meg sem említelek többet, ha te is békén hagysz
mit szólsz? :s
ezt tényleg komolyan írtam