d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1333435363748Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 19 2014 06:20am
Quote (Anarkin @ 19 Aug 2014 14:19)
megfáztam mint a szar, nincs étvágyam, így csak kis adag kínait


az nem megfázás
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 19 2014 07:45am
Ma még semmit nem ettem mert fosok reggel 5 óta.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 07:47am
Quote (Smat @ Aug 19 2014 01:45pm)
Ma még semmit nem ettem mert fosok reggel 5 óta.


pedig akkor pont kéne
vmilyen kenyeret
az megköti
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 19 2014 07:51am
Quote (Senee @ 19 Aug 2014 14:47)
pedig akkor pont kéne
vmilyen kenyeret
az megköti


dehogy köti
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 19 2014 07:51am
Quote (Senee @ 19 Aug 2014 15:47)
pedig akkor pont kéne
vmilyen kenyeret
az megköti


Inkabb nyers fottkrumplit, soval.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 07:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 19 2014 01:51pm)
dehogy köti


ja, SZÖVI
:DX

Quote (Baleee @ Aug 19 2014 01:51pm)
Inkabb nyers fottkrumplit, soval.


mm tényleg az is jo
van benn egy kilo kemenyitto
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 19 2014 08:19am
Quote (Senee @ 19 Aug 2014 15:47)
pedig akkor pont kéne
vmilyen kenyeret
az megköti


én úgy hallottam cementet kell enni, az megköti
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 19 2014 11:00am
Quote (Senee @ 19 Aug 2014 13:47)
pedig akkor pont kéne
vmilyen kenyeret
az megköti


Inkabb csak vizet ittam, de abbol vagy 3 litert idaig.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 19 2014 11:01am
Quote (Senee @ Aug 19 2014 02:47pm)
pedig akkor pont kéne
vmilyen kenyeret
az megköti


nekem fater mindig azt mondja, hogy fosásra pálinkát kell inni, attól elmúlik :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2014 11:03am
Quote (TuskesVanek @ Aug 19 2014 05:01pm)
nekem fater mindig azt mondja, hogy fosásra pálinkát kell inni, attól elmúlik :D


vagy 3 litert
ja, elmúlik az érzés, hogy zavarna a dolog
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435363748Next
Add Reply New Topic New Poll