d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1333435363739Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2014 04:05pm
Quote (Taszilo.^ @ May 27 2014 10:01pm)
>nem chc-ban kezdeni


brofist
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2014 04:07pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 09:13pm)
edit

accot azért nem írnék de mielőtt elmentem zizit behúztam egy rakat mlds cuccal (5éve) amit amúgy megbántam és vissza is adtam neki mindent pár cuccot leszámítva amit addig eladtam , de kárpótoltam mással

de az is lehet , h több mint 5 éve a lényeg h mg kis hülye gyerek voltam 15éves kb


xxmatexx

toplel
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 04:11pm
MIKOR LESZ REZET??
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 04:39pm
Na mentem egy órácskát vadidegen US East emberekkel, de igazából Europe serveren szeretttem volna menni...

Ha vki tudja a megoldást, majd világosítson fel.

Már a US East-ra sem enged fel.

De US WEST-en még tudok játszani.

Mitől van ez?

This post was edited by ToldiSenior on May 27 2014 05:02pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2014 04:41pm
ez a team
edesistenem :DD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2014 04:42pm
Quote (GoreKnight9 @ 27 May 2014 23:41)
ez a team
edesistenem :DD


röhögök
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 04:43pm
na, hanyan jöttetek össze?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 04:43pm
Quote (Ghostmasterq @ May 27 2014 10:11pm)
MIKOR LESZ REZET??


tegnap :XD!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 27 2014 04:44pm
MOST LESZ REZET?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2014 04:48pm
hunsub walk
2 team
2014.05.28
9/11 never forget
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435363739Next
Add Reply New Topic New Poll