☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Memories > Nostalgia
Prev
1
33
34
35
36
37
64
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 9350
Replies: 633
Track Topic
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#341
Nov 14 2011 08:10am
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#342
Nov 14 2011 08:10am
ezt a szanalmas gyava nepseget, pff, na sziasztok
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#343
Nov 14 2011 08:11am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 03:10pm)
ezt a szanalmas gyava nepseget, pff, na sziasztok
te nem mertél találkozni
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#344
Nov 14 2011 08:11am
egy igen-t akarok vagy egy nem-et,
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#345
Nov 14 2011 08:11am
kajni dodzsol
lóól
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#346
Nov 14 2011 08:11am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:10)
ezt a szanalmas gyava nepseget, pff, na sziasztok
ja geci hát mekkora kibaszott senkik már az összes
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#347
Nov 14 2011 08:12am
14k, köszönöm KAJNI!
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#348
Nov 14 2011 08:12am
Quote (beni @ Nov 14 2011 02:11pm)
te nem mertél találkozni
beni, most irom hogy nem csak veled talalkozom hanem egyszerre mindannyiotokkal es basztok jonni, ilyenkor mivan?
szimplan csak hulye vagy hogy felfogd a helyzetet? vagy felsz?
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#349
Nov 14 2011 08:12am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 14 2011 02:11pm)
egy igen-t akarok vagy egy nem-et,
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#350
Nov 14 2011 08:13am
Kajni baba tudod miért haragszik a pina?
Ha bekapod előle a faszt.
Amúgy nem ezért nem találkoznak veled az emberek, mert egy nagy félelmetes cigány vagy, hanem ezért mert azt a buszjegyet, de még csak a fáradságot sem éri meg, hogy elmenjenek és bele nézve a szemedbe, halálra röhögjék magukat. Márha elmész egyáltalán.
Itt te vagy az egyetlen aki szájkaratézik a számítógép mögül.
Ami igen szánalmas ha bele gondolok hány éves lehetsz.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
33
34
35
36
37
64
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact