d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev1333435363745Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 09:18am
Quote (Inakwo @ 10 Jun 2011 17:08)
:)
jolvan nem azért mondtam csak látod ő is többet szeretne veled lenni, és nooffens de te nem őt helyezed előtérbe

bár nem tom milyen programok


a programok nagy részén ő is ott lesz amúgy, szal nemtom mit sír a szája...

balaton spanokkal 3-4 napra(ő is ott lesz)
bakony fesztivál (ő is ott lesz)
balaton még 2 spanommal- 1hét (ő is ott lesz)
meg a jsp balaton lenne jó


végülis mindig velem lesz, szóval végleg nem értem, hogy mit sír
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 09:19am
Quote (TouchCow @ 10 Jun 2011 16:18)
a programok nagy részén ő is ott lesz amúgy, szal nemtom mit sír a szája...

balaton spanokkal 3-4 napra(ő is ott lesz)
bakony fesztivál (ő is ott lesz)
balaton még 2 spanommal- 1hét (ő is ott lesz)
meg a jsp balaton lenne jó


végülis mindig velem lesz, szóval végleg nem értem, hogy mit sír


akkor még én sem
lehet hogy vak csak nem tudsz rola? o.O
mert azt irta nem fog látni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2011 09:21am
Quote (Inakwo @ Jun 10 2011 04:19pm)
akkor még én sem
lehet hogy vak csak nem tudsz rola? o.O
mert azt irta nem fog látni.


vak csajjal randizik


biztos minden hónapban elsüti a poént, hogy "mostanában nem nagyon foglak sokat látni"
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 09:24am
Quote (TouchCow @ 10 Jun 2011 17:02)
Akkor találj egy olyan nőt, ami megbízik benned és tudja, hogy tudsz vigyázni magadra.

én most beszéltem az asszonnyal, nekünk ennyi volt:
http://img03.imgland.net/u8QWrKGAuO.png


valszeg nálunk sem lesz komolyabb a dolog, ha menni akarok, de azért én nem a facebookon fogom megkérdezni. -.-
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 10 2011 09:24am
Quote (beni @ 10 Jun 2011 16:21)
vak csajjal randizik


biztos minden hónapban elsüti a poént, hogy "mostanában nem nagyon foglak sokat látni"


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2011 09:26am
Quote (Nerz8 @ Jun 10 2011 04:24pm)


nyöhöhöö
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 09:26am
Quote (beni @ 10 Jun 2011 17:21)
vak csajjal randizik


biztos minden hónapban elsüti a poént, hogy "mostanában nem nagyon foglak sokat látni"


hogy bazdmeg

:'DDDDDDDD
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 09:28am
Quote (zsansaccount @ Jun 10 2011 04:02pm)
1 hónappal előtte szólsz, tud tervezni, szervezni magának programot bnőkkel, vagy valami. én magamból indulok ki, ami párkapcsolat téren lehet, h nem a legjobb, de ha nekem szólna bnőm, h elmegy, akkor nem paráznék miatta és elképzelni sem tudom, h miért olyan nehéz ezt "beadagolni" nekik. mindenesetre remélem, h mindenki meg tudja oldani, akit csak ez tartana vissza.



pic


Szólnék egy hónapra előre, de még sok mindennek a függvénye. Egyébként az, hogy meg kell beszélnem asszonnyal nem azt takarja, hogy az ő engedélye kell.
Quote (TouchCow @ Jun 10 2011 04:02pm)
Akkor találj egy olyan nőt, ami megbízik benned és tudja, hogy tudsz vigyázni magadra.

én most beszéltem az asszonnyal, nekünk ennyi volt:
http://img03.imgland.net/u8QWrKGAuO.png


Akkor a ti párkapcsolatotok ilyen beállítottságú. Szerintem ez nagyban függ a csajtól, családjától, tőled, családodtól, etc... Ha ahhoz van hozzászokva a kapcsolat, hogy 1hónapban 1x találkoztok, jha, de aki együtt él a párjával az kicsit mást jelent, mint járni vkivel.
Quote (beni @ Jun 10 2011 04:04pm)
akkor nem szóltam

egyébként meglep, hogy valaki ilyen fiatalon együtt éljen a barátnőjével


Ez egy elég hosszú történet^^
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 10 2011 09:30am

Quote (Vismajor @ Jun 10 2011 05:28pm)


Ez egy elég hosszú történet^^


iso
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2011 09:34am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 17:28)
Szólnék egy hónapra előre, de még sok mindennek a függvénye. Egyébként az, hogy meg kell beszélnem asszonnyal nem azt takarja, hogy az  ő engedélye kell.
Akkor a ti párkapcsolatotok ilyen beállítottságú. Szerintem ez nagyban függ a csajtól, családjától, tőled, családodtól, etc... Ha ahhoz van hozzászokva a kapcsolat, hogy 1hónapban 1x találkoztok, jha, de aki együtt él a párjával az kicsit mást jelent, mint járni vkivel.


én sem értem miért gondolja itt pár embert, hogy a megbeszélés azt jelenti, hogy könyörögni kell, hogy drágám, engedj el... ^^ lehet náluk ezt jelenti? :o

egyszerűen csak egyeztetni kell, hogy ki mikor milyen programot csinál, mikor lesz a közös program, kinek mennyi jut pénzben. Azért az együttélés nem abból áll, hogy mindenki magának vesz mindent. Meg nem csak a hobbykra, fesztiválokra kell költeni, és igenis van olyan hónap, hogy párezer forint is számít. Én holnap fogok 80k hufot otthagyni a fogorvosnál a hidamra.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435363745Next
Add Reply New Topic New Poll