d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13334353637129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:42pm
Megittam egy fél liter szénsavas ásványvizet.

Goodbye cruel world.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 18 2011 01:42pm
én végigolvastam, de miért utálod az Anettet? Ezt nem tudtam megfejteni...

Ha kamuzol,akkor toszódj meg, ha nem akkor meg főleg!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:42pm
Quote (josheide @ 18 May 2011 21:41)
kérsz szikét?


csakis rozsdás késsel esnék magamnak!!!

Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:41)
már megettem 1 doboz c-vitamint,de még mindig nem érzek semmit,pedig ezek nem 50 millis szarok voltak


átfosod magad a túlvilágra?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 18 2011 01:42pm
Quote (HunIndex @ 18 May 2011 20:41)
Elkezdtem elszedni a Love and other drugs-ot.
Ugye az a film az ennek a történetnek a megfilmesítése?


nem nem az egy HIGFOS
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:43pm
Quote (kusziyoker @ 18 May 2011 21:42)
én végigolvastam, de miért utálod az Anettet? Ezt nem tudtam megfejteni...


mert megdugta és ilyen dugás utáni depressziója van.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:43pm
Quote (kusziyoker @ 19 May 2011 00:42)
én végigolvastam, de miért utálod az Anettet? Ezt nem tudtam megfejteni...

Ha kamuzol,akkor toszódj meg, ha nem akkor meg főleg!


Tudodmit? Inkább játsszunk!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 01:43pm
Quote (Inakwo @ May 18 2011 08:42pm)
nem nem az egy HIGFOS


PISA A SEGGEDBŐL
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:43pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 09:42pm)




átfosod magad a túlvilágra?


Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 18 2011 01:44pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 20:43)
http://img.imgland.net/6wlPVNmICc.png


néztem egy darabig de elég wtf
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:44pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:41)
már megettem 1 doboz c-vitamint,de még mindig nem érzek semmit,pedig ezek nem 50 millis szarok voltak




én ebbőőőlt oltam be eghy dobhozzaal, de másr lassssan ,,, össefolnyaka betűk
Go Back To Magyar Topic List
Prev13334353637129Next
Closed New Topic New Poll