d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1333435
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 10 2011 04:00am
Quote (Baleee @ Mar 10 2011 10:58am)
Nem, téged.


forever alone
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2011 04:34am
Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 10:41)
simi-simi

nem csak voltál ;)


igen, ezt szerettem volna írni
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Mar 10 2011 05:27am
nos a 35. oldalra már de befér 1 üdv
ja és igen: pluszegy
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Mar 12 2011 12:35pm
mirol maradtam le mar megint
:c
jo kis flame topic :sad.gif:
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 14 2011 07:41am
Quote (Rezs @ 9 Mar 2011 03:26)
vág az eszed


xddddddddddddddddddddddddddddd
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 14 2011 07:43am
Quote (Akizk @ 14 Mar 2011 15:41)
xddddddddddddddddddddddddddddd


bazz... 2 nap múltán ezért aztán igazán fel kellett bumpolni -_-
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 14 2011 11:13am
Quote (turohazi @ 9 Mar 2011 01:49)
Sziasztok!

Nos elég hosszú utat jártam be mire ide találtam... :-)
(most tudtam meg hogy van egy ilyen hazai topic)

Eszerint van még aktív magyar réteg itt JSP-n? :-)


üdv:
t


hi oldfag.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435
Add Reply New Topic New Poll