d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Rok Topic
Prev1333435363745Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 15 2011 07:05am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 18 2011 03:25am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 18 2011 03:28am
Quote (Moonflow @ 15 Apr 2011 15:02)
Within Temptation
Evanescence is olyan hatasu, csak kicsit modernebb stilusu.


ezek, meg Tarja Turunen egyedül is csinalt par jo szamot.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 18 2011 03:56am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 18 2011 05:19am
Quote (Christine21 @ 18 Apr 2011 11:25)
http://www.youtube.com/watch?v=Iooe0jZi0f8


mindig meglepődök, ha látom, hogy rajtam kívül valaki más is szereti az eskabbét :D
(meg haverokon kívül, ofc)
along the rails <3
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 20 2011 11:27am
Member
Posts: 1,173
Joined: May 21 2007
Gold: 624.56
Apr 21 2011 11:29am
Quote (Psyclon @ Apr 15 2011 03:00pm)
Tudnátok mondani pár goth stílusú zenét? Rock de mégis ilyen opera hatású, mint a nightwish pl.


Therion
pl
http://www.youtube.com/watch?v=FDDmppxtaDw
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 21 2011 02:40pm

Kurvajó nóta!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 21 2011 02:44pm
Quote (bajcli @ Apr 18 2011 11:19am)
mindig meglepődök, ha látom, hogy rajtam kívül valaki más is szereti az eskabbét :D
(meg haverokon kívül, ofc)
along the rails <3

Jó kis zene
Bár nem ismerem őket olyan régóta. Amikor eljöttem Veszprémbe tanulni akkor mutatta egy jó ízlésű diáktársam^
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 26 2011 02:17pm


This post was edited by Fezmin on Apr 26 2011 02:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435363745Next
Add Reply New Topic New Poll