d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev13334353637122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 29 2010 01:16pm
Quote (ZeNoR @ Jun 29 2010 09:27am)
a legnagyképübbet leütötted volna a többi nem ugatott volna


ez vouch
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 29 2010 01:17pm
Quote (Saenchai @ Jun 29 2010 07:16pm)
nerz megütötte a bátyádat,aki egyúttal a húgod apja,ti meg futottatok,és ordibáltátok,hogy SKINDER,HÍVJUK AZ OMBUCMANT


ez igy oké, de hogy kerültünk mi ki az utcára Tomival?

This post was edited by sylke on Jun 29 2010 01:17pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 29 2010 01:20pm
Quote (sylke @ Jun 29 2010 09:17pm)
ez igy oké, de hogy kerültünk mi ki az utcára Tomival?


ő shuflezett a parkolóban,nektek meg kellett volna cigi meg 1 kis apró
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 29 2010 01:25pm
Quote (sylke @ 29 Jun 2010 20:13)
hát te azt honnan tudod?


engem az ucca nevelt öcsém.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 29 2010 01:29pm
Quote (Nerz8 @ Jun 29 2010 07:25pm)
engem az ucca nevelt öcsém.


JAJTE :'DDD
Member
Posts: 2,795
Joined: Apr 4 2008
Gold: 13,747.50
Jun 29 2010 04:29pm
2 Péter barátom egészségére ittunk (névnap), sokat, mégis tudok helyesen írni, és topicot sem nyitok > priceless.

PEEETIIIIIIIIII

This post was edited by Marceee on Jun 29 2010 04:35pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 29 2010 05:35pm
Quote (Marceee @ 30 Jun 2010 00:29)
2 Péter barátom egészségére ittunk (névnap), sokat, mégis tudok helyesen írni, és topicot sem nyitok > priceless.

PEEETIIIIIIIIII


Tapasztalt rl harcos.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 29 2010 06:09pm
Quote (Baleee @ 29 Jun 2010 09:33)
Nem vagyok Én mikes... Kevesen voltunk..  :c Konkrétan 5-en, ők 8-an, az 5ből 2 csaj.. ^^


Pedig így még lazább lett volna...:

1. a csajok levetkőznek, a dzsipók meglepődnek a punci láttán.
2. kerestek egy borosüveget, amíg a dzsipók transzba vannak, csináltok belőle niggerkést ( nekibasszátok a végét a betonnak )
3. a koszosak mögé kerültök
4. ???
5. PROFIT!


és utána a csajokat is megkúrhatjátok.

Sima ügy.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 29 2010 06:30pm
Quote (David_ibolykane @ Jun 30 2010 02:09am)
Pedig így még lazább lett volna...:

1. a csajok levetkőznek, a dzsipók meglepődnek a punci láttán.
2. kerestek egy borosüveget, amíg a dzsipók transzba vannak, csináltok belőle niggerkést ( nekibasszátok a végét a betonnak )
3. a koszosak mögé kerültök
4. ???
5. PROFIT!


és utána a csajokat is megkúrhatjátok.

Sima ügy.


vagy behinteni a cigányokat hippiporral, és szárnyalhattak volna együtt a szeretet szivárványszínű szárnyain
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 30 2010 01:05am
Quote (David_ibolykane @ 30 Jun 2010 02:09)
Pedig így még lazább lett volna...:

1. a csajok levetkőznek, a dzsipók meglepődnek a punci láttán.
2. kerestek egy borosüveget, amíg a dzsipók transzba vannak, csináltok belőle niggerkést ( nekibasszátok a végét a betonnak )
3. a koszosak mögé kerültök
4. ???
5. PROFIT!


és utána a csajokat is megkúrhatjátok.

Sima ügy.


Oh shi-! Mit hagytunk ki! :(
Quote (Saenchai @ 30 Jun 2010 02:30)
vagy behinteni a cigányokat hippiporral, és szárnyalhattak volna együtt a szeretet szivárványszínű szárnyain


;DDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13334353637122Next
Add Reply New Topic New Poll