d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1333435363765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2010 12:47pm
Quote (ElCapitano @ 30 May 2010 19:37)
:ph34r:


I C WUT U DID THAR.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 01:15pm
Köszi mindenkinek, aki rám szavazott, meg annak is, aki nem ;)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 01:19pm
Quote (banyek @ May 30 2010 08:15pm)
Köszi mindenkinek, aki rám szavazott, meg annak is, aki nem ;)


nincs mit
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 01:21pm
Quote (banyek @ 30 May 2010 21:15)
Köszi mindenkinek, aki rám szavazott, meg annak is, aki nem ;)


komolyan irritálóbb vagy mint petike
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 30 2010 01:21pm
Quote (banyek @ May 30 2010 07:15pm)
Köszi mindenkinek, aki rám szavazott, meg annak is, aki nem ;)


;)
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 01:34pm
Quote (banyek @ 30 May 2010 20:15)
Köszi mindenkinek, aki rám szavazott, meg annak is, aki nem ;)


NP
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 30 2010 02:18pm
Quote (banyek @ 30 May 2010 19:43)
a tied lett volna nálam a másik, amire szívesen voksolok, de végül is gürke maradt, mert az ő sigjének több mondanivalója volt számomra. Lehet ez is részrehajló szavazat volt részemről, mert őt jobban ismerem, de tényleg próbáltam csak a siget nézni voks előtt, és nem a személyt, aki viseli.

Amúgy offnak: Részemről lehet bármilyen csudajó, pofás egy darab a sig, amíg nincs neki mondanivalója, az csak egy kép..
A tiedben, gürkéjében, Leviében, Lacókingében, és krizáéban (na meg az enyémében :DD) láttam azt a mondanivalót, amiért kiemelhetném őket a többi közül.. Ezek közül te és gürke volt számomra a vékső esélyes ;)


hát te most nem mondod, hogy nem vernéd be a melle közé
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 02:21pm
Quote (Ad4mz @ 30 May 2010 21:18)
hát te most nem mondod, hogy nem vernéd be a melle közé


a nagykést? WAT?

ne legyél már ilyen, csak elmondtam a véleményem..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2010 02:21pm
Quote (Ad4mz @ 30 May 2010 22:18)
hát te most nem mondod, hogy nem vernéd be a melle közé


csak féltékeny vagy.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 30 2010 02:22pm
Quote (banyek @ May 30 2010 06:43pm)
a tied lett volna nálam a másik, amire szívesen voksolok, de végül is gürke maradt, mert az ő sigjének több mondanivalója volt számomra. Lehet ez is részrehajló szavazat volt részemről, mert őt jobban ismerem, de tényleg próbáltam csak a siget nézni voks előtt, és nem a személyt, aki viseli.

Amúgy offnak: Részemről lehet bármilyen csudajó, pofás egy darab a sig, amíg nincs neki mondanivalója, az csak egy kép..
A tiedben, gürkéjében, Leviében, Lacókingében, és krizáéban (na meg az enyémében :DD) láttam azt a mondanivalót, amiért kiemelhetném őket a többi közül.. Ezek közül te és gürke volt számomra a vékső esélyes ;)


mert egy kibaszott hal az már mondanivaló?

és ha az én sigemben egy darab szar van, akkor az azt jelenti hogy szeretek szarni?!

meg a te siged és a mondanivaló :D
öcsém, jó lenne elmenned egy pszichológushoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435363765Next
Add Reply New Topic New Poll