Quote (banyek @ May 30 2010 06:43pm)
a tied lett volna nálam a másik, amire szívesen voksolok, de végül is gürke maradt, mert az ő sigjének több mondanivalója volt számomra. Lehet ez is részrehajló szavazat volt részemről, mert őt jobban ismerem, de tényleg próbáltam csak a siget nézni voks előtt, és nem a személyt, aki viseli.
Amúgy offnak: Részemről lehet bármilyen csudajó, pofás egy darab a sig, amíg nincs neki mondanivalója, az csak egy kép..
A tiedben, gürkéjében, Leviében, Lacókingében, és krizáéban (na meg az enyémében :DD) láttam azt a mondanivalót, amiért kiemelhetném őket a többi közül.. Ezek közül te és gürke volt számomra a vékső esélyes

mert egy kibaszott hal az már mondanivaló?
és ha az én sigemben egy darab szar van, akkor az azt jelenti hogy szeretek szarni?!
meg a te siged és a mondanivaló

öcsém, jó lenne elmenned egy pszichológushoz