d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev13334353637197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 31 2009 12:38pm
Quote (Anarkin @ 31 Dec 2009 20:31)


köszi :wub:
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jan 1 2010 01:26pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38565356&f=129
Öhhhm,ezt most miért zárták be? :(
Member
Posts: 2,736
Joined: Apr 13 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 1 2010 01:27pm
Quote (hun_jozef @ Jan 1 2010 08:26pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38565356&f=129
Öhhhm,ezt most miért zárták be? :(


ha használnád az eszed akkor tudnád, hogy flame miatt
btw lófasz
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jan 1 2010 01:45pm
A member of the d2jsp Staff has rejected your warn removal for at least another 11 day(s). Do not PM a member of the staff about this, they will not be able to assist you.

lol?
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 1 2010 02:30pm
30% - Elveszíted a blogokhoz való hozzászólás jogát és nem tudsz youtube videókat beilleszteni a hozzászólásodba. Szintén elveszítheted egyes fórumokban a hozzászólás jogát.
50% - Elveszíted az aláíráshoz, avatarhoz, adatlaphoz, orbokhoz, fényképalbumhoz való jogot. Szintén nem érheted el a céhekkel kapcsolatos funkciókat, valamint nem tudsz a hozzászólásaidba képeket beilleszetni.
70% - Elveszíted a jogot az üzenetek küldéséhez és fogadásához, és nem használhatod a fórum goldodat. A figyelmeztetéseidet sem tekintheted meg.
100% - Elveszíted a hozzászóláshoz való jogot

nekem 40 van és nincs guild accessem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 1 2010 02:32pm
Quote (kemiii1338 @ 1 Jan 2010 21:30)
30% - Elveszíted a blogokhoz való hozzászólás jogát és nem tudsz youtube videókat beilleszteni a hozzászólásodba. Szintén elveszítheted egyes fórumokban a hozzászólás jogát.
50% - Elveszíted az aláíráshoz, avatarhoz, adatlaphoz, orbokhoz, fényképalbumhoz való jogot. Szintén nem érheted el a céhekkel kapcsolatos funkciókat, valamint nem tudsz a hozzászólásaidba képeket beilleszetni.
70% - Elveszíted a jogot az üzenetek küldéséhez és fogadásához, és nem használhatod a fórum goldodat. A figyelmeztetéseidet sem tekintheted meg.
100% - Elveszíted a hozzászóláshoz való jogot

nekem 40 van és nincs guild accessem


De Locked is vagy, gondolom amiatt
Ha meg nem, akkor bizony

Korrupt modok

:rofl:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 1 2010 02:33pm
Quote (kemiii1338 @ Jan 1 2010 08:30pm)
30% - Elveszíted a blogokhoz való hozzászólás jogát és nem tudsz youtube videókat beilleszteni a hozzászólásodba. Szintén elveszítheted egyes fórumokban a hozzászólás jogát.
50% - Elveszíted az aláíráshoz, avatarhoz, adatlaphoz, orbokhoz, fényképalbumhoz való jogot. Szintén nem érheted el a céhekkel kapcsolatos funkciókat, valamint nem tudsz a hozzászólásaidba képeket beilleszetni.
70% - Elveszíted a jogot az üzenetek küldéséhez és fogadásához, és nem használhatod a fórum goldodat. A figyelmeztetéseidet sem tekintheted meg.
100% - Elveszíted a hozzászóláshoz való jogot

nekem 40 van és nincs guild accessem


locked?
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Jan 1 2010 02:34pm
Quote (Anarkin @ 1 Jan 2010 21:32)
De Locked is vagy, gondolom amiatt
Ha meg nem, akkor bizony

Korrupt modok

:rofl:


én is arra tippelek :D
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Jan 1 2010 02:37pm
Quote (kemiii1338 @ Jan 1 2010 09:34pm)
én is arra tippelek :D


én is, mivel nekem sincs guildhez, trading groundson való kereséshez, my eventshez hozzáférésem.

de DF accesem ofc megvan még : D

jah meg még orbom se lehet, ez mekkora kibaszás.

This post was edited by xXmateXx on Jan 1 2010 02:37pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 1 2010 02:39pm
Quote (xXmateXx @ 1 Jan 2010 21:37)
én is, mivel nekem sincs guildhez, trading groundson való kereséshez, my eventshez hozzáférésem.

de DF accesem ofc megvan még : D

jah meg még orbom se lehet, ez mekkora kibaszás.


De te magadra kérted a lockot, nem ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13334353637197Next
Add Reply New Topic New Poll