Quote (Klontar @ 24 Dec 2010 13:21)
Hát nem tudom hogy fake-e vagy sem, én nemet nyomtam rá.
Ha kiveszik a trade limitet, tele lesz itemshopos botokkal az egész játék és nyomni fogják a spamot, a GE kb elromlik tőle, már nem lesz kihívás valami altot fejleszteni..
A wilderness meg kb /care, nagyon ritkán járok ott.
Azt állítják, hogy a botokat meg az itemshopokat leállíttatták, ezért akarják visszarakni.
Ettől függetlenül én is nemmel szavaztam, mert nagyon nn. Elveszne a játék kihívása... meg úgy az egésznek nem lenne értelme. 2008 legjobb updateje volt a free trade + wildy kivétele szerintem.
Aki akar, itt szavazhat:
http://www.runescape.com/referendum