d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1333435363769Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Dec 24 2010 06:28am
Quote (Klontar @ 24 Dec 2010 13:21)
Hát nem tudom hogy fake-e vagy sem, én nemet nyomtam rá.
Ha kiveszik a trade limitet, tele lesz itemshopos botokkal az egész játék és nyomni fogják a spamot, a GE kb elromlik tőle, már nem lesz kihívás valami altot fejleszteni..
A wilderness meg kb /care, nagyon ritkán járok ott.


Azt állítják, hogy a botokat meg az itemshopokat leállíttatták, ezért akarják visszarakni.
Ettől függetlenül én is nemmel szavaztam, mert nagyon nn. Elveszne a játék kihívása... meg úgy az egésznek nem lenne értelme. 2008 legjobb updateje volt a free trade + wildy kivétele szerintem.

Aki akar, itt szavazhat: http://www.runescape.com/referendum
Member
Posts: 4,532
Joined: Dec 26 2009
Gold: 271.57
Jan 9 2011 06:49am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 7 2010 08:34pm)
itt a gájd : http://wiki.rshun.hu/Dragonslayer

Szerintem a combatod még elég kicsi hozzá,+ valszeg nincs meg az összes ingyenes quest. Guideokat itt találsz: http://wiki.rshun.hu/Kategria:IngyenesKldetsek

+this


végülis csak annyi hogy ki tudj nyirni egy olyan nagy piros valamit az a 8x szintes xD...mer a dragonnál lehet olyan helyre menni ahol nyugodtan nyilazhatod életvesztés nélkül
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 15 2011 06:53am
Ha régi wildy meg trade lesz én tuti gamelni fogok^^
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jan 17 2011 09:39am
Quote (yupi @ 15 Jan 2011 13:53)
Ha régi wildy meg trade lesz én tuti gamelni fogok^^


http://services.runescape.com/m=news/the-wilderness-and-free-trade-will-return
Hajrá ~~

Nem örülök neki, hogy visszarakják, szerintem elrontja a játékot, de mindegy, 91% nem így gondolja, hát legyen.
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jan 21 2011 12:17pm
Akit érdekel mit fognak változtatni, itt tudja elolvasni: http://services.runescape.com/m=forum/l=0/sl=0/forums.ws?254,255,55,62204744
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 29 2011 01:57pm
csinálom 1.jére az új purém^^ eddig még csak 20 ranged meg pár skill (60wc 56 mining 50rc)
azon gondolkoztam hogy range/2h (40-60str) vagy tank ranger legyen (40def) vagy sima ranger
iso tanács

This post was edited by yupi on Jan 29 2011 01:58pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 30 2011 08:33am
Quote (yupi @ Jan 29 2011 07:57pm)
csinálom 1.jére az új purém^^ eddig még csak 20 ranged meg pár skill (60wc 56 mining 50rc)
azon gondolkoztam hogy range/2h (40-60str)  vagy tank ranger legyen (40def) vagy sima ranger
iso tanács


tank range :D és akkor mehetünk pkzni :D van egy purem cb 53, 62 str 50 att 72/73 range,69 magic
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2011 12:41am
Quote (Tommy_hun @ 30 Jan 2011 16:33)
tank range :D és akkor mehetünk pkzni :D van egy purem cb 53, 62 str 50 att 72/73 range,69 magic


lyó ahoz először beérlek.. mégcsak 30 a range és keveset vagyok gépnél :[
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2011 10:51am
úgy tervezem h 70+ ranged 40 def (black dhide body, chaps, rune fullhelm, rune cipő stb) és maget nemtom meddig érdemes. 94 barrageig úgyse fogom... 85re teleport blocking gondoltam
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 2 2011 01:30pm
Sajage adod GS-t :):):)::):)9:9).9:9):):)))):):)):))).
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435363769Next
Add Reply New Topic New Poll