Quote (farki @ Mon, 25 May 2009, 19:39)
hát el nem tudok képzelni olyan helyzetet, h úgy kiborulnék, h belevésném az épp aktuális barátnőm nevét a karomba, aztán ezt lefotóznám, s utána mutogatnám az internetes barátaimnak.
de ezt még részegen se.
mellesleg több hónapot szenvedni egy lány miatt epic fail ^^
Nem epic fail. Nekem is volt és ha mostanival vége lenne akkor több mint valószínű, hogy megint több hónap szenvedés lenne. De nem vágnám fel az ereim, pláne nem mutogatnám. Nha meg más hasonló beteges dolgokat sem csinálnék. >.< 1-2 hétig sokszor bebasznék, utána meg őrlődnék pár hónapot keményen, utána meg még addig 'finomabban' felélném magam érzelmileg, ameddig nem jön újra valaki aki kiránt ebből, de ebből am a külvilág nem sokat érzékelne, csak azok tudnák akik annyira közel állnak hozzám, hogy elmondom nekik. Nha de hál' az égnek erről nem kell gondolkodnom. Mert szó sem lehet róla, hogy vége legyen ennek, ami van. Mellette rohadok meg 101 évesen.
