d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1333435363758Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 01:43pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:42)
ok. hát akkor sok sikert ehhez a felfogáshoz.


Nektek sok sikert a gyerekneveleshez, nagyobb szuksegetek lesz ra.
Remelem meggondoljatok magatokat, amig nem keso.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:43pm
Quote (Saou @ Mon, May 25 2009, 09:37pm)
En nem vagyok terhes.


tényleg?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 01:43pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 21:43)
ő vsg-tol tanulja.




"Takarodj mar a kurva anyadba".

megspóroltam neked egy postot is!


igen vsgtol tanulok csajozni
valoban.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2009 01:44pm
Quote (GoreKnight9 @ Mon, 25 May 2009, 20:42)
jolvan leulhetsz ugyes voltal


Most nem akartalak bántani, nem kell megsértődni, de ez kb ugyanolyan kisstílű támadás volt. 8D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2009 01:44pm
Quote (farki @ Mon, 25 May 2009, 19:39)
hát el nem tudok képzelni olyan helyzetet, h úgy kiborulnék, h belevésném az épp aktuális barátnőm nevét a karomba, aztán ezt lefotóznám, s utána mutogatnám az internetes barátaimnak.
de ezt még részegen se.


mellesleg több hónapot szenvedni egy lány miatt epic fail ^^


Nem epic fail. Nekem is volt és ha mostanival vége lenne akkor több mint valószínű, hogy megint több hónap szenvedés lenne. De nem vágnám fel az ereim, pláne nem mutogatnám. Nha meg más hasonló beteges dolgokat sem csinálnék. >.< 1-2 hétig sokszor bebasznék, utána meg őrlődnék pár hónapot keményen, utána meg még addig 'finomabban' felélném magam érzelmileg, ameddig nem jön újra valaki aki kiránt ebből, de ebből am a külvilág nem sokat érzékelne, csak azok tudnák akik annyira közel állnak hozzám, hogy elmondom nekik. Nha de hál' az égnek erről nem kell gondolkodnom. Mert szó sem lehet róla, hogy vége legyen ennek, ami van. Mellette rohadok meg 101 évesen. :P
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:44pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 21:43)
tényleg?


yep.

Quote (GoreKnight9 @ Mon, 25 May 2009, 21:43)
igen vsgtol tanulok csajozni
valoban.


ezzel a posttal komoly csalodast okoztal nekem.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:44pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 21:43)
ő vsg-tol tanulja.




"Takarodj mar a kurva anyadba".

megspóroltam neked egy postot is!


Hogy lehet megspórolni valakitől egy postot?
Te smucig dög, nem hagyod postolni? A te lelkeden szárad a post countja
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:44pm
Quote (farki @ Mon, May 25 2009, 09:39pm)
hát el nem tudok képzelni olyan helyzetet, h úgy kiborulnék, h belevésném az épp aktuális barátnőm nevét a karomba, aztán ezt lefotóznám, s utána mutogatnám az internetes barátaimnak.
de ezt még részegen se.


mellesleg több hónapot szenvedni egy lány miatt epic fail ^^


már megint beleszól valaki egy számára tök ismeretlen történetbe.remek :) hajrá hajrá légy csak okos :)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 01:44pm
Quote (ElCapitano @ Mon, 25 May 2009, 21:44)
Most nem akartalak bántani, nem kell megsértődni, de ez kb ugyanolyan kisstílű támadás volt. 8D


engem aztan nem bantottal meg vele tenyleg nem tanulok sehonnan csajozni mert azt nem tanulni kell (imo)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 01:45pm
Quote (szabika @ Mon, 25 May 2009, 20:42)
http://static.libri.hu/cover/3f/2/680712_4.jpg

ebből?


fejben baszás felsőfokon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1333435363758Next
Add Reply New Topic New Poll