d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1339833993400340134024765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 1 2019 05:24am
Quote (MarcusD @ 1 Jan 2019 13:21)
nem tudom én csak uberrel közlekedek hehehehehehhashidasdjsdffd


magyarisztanban sztem lecsuknak mar kb miatta
de lehet kerekbe is tornek
ja amugy nice nyomor
>nem maganrepulovel jarni

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 1 2019 05:25am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 1 2019 06:16am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Jan 2019 12:24)
magyarisztanban sztem lecsuknak mar kb miatta
de lehet kerekbe is tornek
ja amugy nice nyomor
>nem maganrepulovel jarni


túl nagy leszállópálya kell bp-n belül.
Hősökről hogy mennék el a Deákra? lol.

>nem helikopterrel járni...
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 1 2019 06:18am
Quote (TassassinHc @ 1 Jan 2019 14:16)
túl nagy leszállópálya kell bp-n belül.
Hősökről hogy mennék el a Deákra? lol.

>nem helikopterrel járni...


>nem ibizan lakni
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 1 2019 11:00am
thx dzsoi + parduc
nem lehet fgt kuldeni annak, akinel blokkolva vagy
nice
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 1 2019 11:01am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Jan 2019 19:00)
thx dzsoi + parduc
nem lehet fgt kuldeni annak, akinel blokkolva vagy
nice


kuldjed nekem, en mindig elfogadok ingyent
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 1 2019 11:07am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 1 2019 07:01pm)
kuldjed nekem, en mindig elfogadok ingyent


matenak szeretnem kuldeni az osszeset :S
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 1 2019 12:27pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 1 Jan 2019 18:07)
matenak szeretnem kuldeni az osszeset :S


továbbítom, a 0.03 fg-ért cserébe.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 1 2019 02:53pm
Quote (Anarkin @ Jan 1 2019 12:28am)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350

szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk

mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara

mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?

de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?

itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk

ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat


írj imo, biztos csinálnak ezekkel valamit, ha mindenki csak rájuk hagyja ezt, akkor ez csak rosszabb lesz

de így hogy bőgtek a taxisok az über meg ilyenek miatt, aztán amikor egyedül maradtak, akkor meg jött az áremelésük, de ez még mindig nem elég baszki, mert még így is próbálnak a saját maguk által feltornászott árra még többet feltrükközni

hát a kurva anyjukat, már komolyan mondom
ja és ezt még így itt hagyom:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 1 2019 03:31pm
Quote (Anarkin @ Jan 1 2019 12:28am)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350

szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk

mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara

mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?

de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?

itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk

ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat


sofőrszolgálat > viberes "fekete" über > telefonon/alkalmazásból hívott taxi > leintett taxiba beszállni úgy h nem te akarsz fizetés nélkül lelépni amikor odaértek
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 1 2019 04:12pm
Quote (Anarkin @ 31 Dec 2018 23:28)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350

szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk

mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara

mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?

de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?

itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk

ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat


Ha már fotóm van, tuti jelenteném.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1339833993400340134024765Next
Add Reply New Topic New Poll