Quote (Anarkin @ Jan 1 2019 12:28am)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350
szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk
mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara
mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?
de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?
itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk
ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat
írj imo, biztos csinálnak ezekkel valamit, ha mindenki csak rájuk hagyja ezt, akkor ez csak rosszabb lesz
de így hogy bőgtek a taxisok az über meg ilyenek miatt, aztán amikor egyedül maradtak, akkor meg jött az áremelésük, de ez még mindig nem elég baszki, mert még így is próbálnak a saját maguk által feltornászott árra még többet feltrükközni
hát a kurva anyjukat, már komolyan mondom
ja és ezt még így itt hagyom:
