d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1339733983399340034014765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 31 2018 10:28am
Quote (Smat @ Dec 31 2018 06:27pm)
Vacsora, pezsgo ejfelkor, felhivtam szuleimet illetve az egyik legjobb baratomat sydneyben aki miatt igazabol hazas vagyok es megkoszontem neki hogy akaratlanul is segitett hogy jobb eletem legyen.


oks, de joeynak megköszönted?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 31 2018 10:31am
Quote (Smat @ 31 Dec 2018 18:19)
Buek mindenkinek, en mar a jovoben vagyok, de ne parazzatok, megvarok mindenkit, meg tasst is.


tass csak juniusban unnepli majd az ujevet
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 31 2018 10:46am
Quote (Smat @ 31 Dec 2018 17:27)
Vacsora, pezsgo ejfelkor, felhivtam szuleimet illetve az egyik legjobb baratomat sydneyben aki miatt igazabol hazas vagyok es megkoszontem neki hogy akaratlanul is segitett hogy jobb eletem legyen.


otthon, vagy valami buliban?
ez mondjuk szép :)

Quote (bazdmegmarnemtudom @ 31 Dec 2018 17:31)
tass csak juniusban unnepli majd az ujevet


?
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Dec 31 2018 11:41am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 31 2018 12:27pm
is it the world war 3 yet?

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 31 2018 12:31pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 31 2018 04:28pm
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350

szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk

mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara

mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?

de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?

itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk

ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 31 2018 05:58pm
Quote (Anarkin @ 31 Dec 2018 23:28)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350

szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk

mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara

mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?

de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?

itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk

ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat


hasonló módon jártam volna el én is.
külföldiek jöttek hozzám taxival, oktogon-ról corvinhoz 7.000.-ért.. aztán megkérdeztem én is angolul, hogy mennyi lesz.. nekem is 7.000.-t mondott.
aztán megkérdeztem magyarul is. végül 2.500.-t adtam és elköszöntünk szépen.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 31 2018 10:06pm
Quote (Anarkin @ 1 Jan 2019 00:28)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350

szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk

mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara

mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?

de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?

itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk

ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat


1* kurt at taxi (random leintett), azota mindig telefonon rendelek. ugy sose kurnak at
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 1 2019 05:21am
Quote (Anarkin @ 31 Dec 2018 22:28)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350

szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk

mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara

mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?

de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?

itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk

ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat


nem tudom én csak uberrel közlekedek hehehehehehhashidasdjsdffd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1339733983399340034014765Next
Add Reply New Topic New Poll