Quote (Anarkin @ 31 Dec 2018 23:28)
flottas taxi odafele 4400
leintett randomtaxi visszafele 8350
szerencsere volt idom kitalalni a forgatokonyvet, mire celba ertunk
mondom neki h mondjon egy uj osszeget es meggondolom h azt kifizessem-e
> flegman ramutat a babralt orara
mondom neki, akkor megmondom en: 4500 +/-
> ?
de ha ir egy szamlat, hogy X-bol Y-ba 8300-ert vitt el 0-forgalomban, akkor kifizetem, viszont felirnam a rendszamot is
> ¿ szilveszter van, mit faszkodok ?
itt elpattant valami, meg a csalad elott is belementem ebbe.. de legalabb lett egy ingyen utunk
ti irnatok bkknak, varhato h ellenorzik? eddig 3-bol 3 randomtaxi at akart baszni, kezd zavarni.. eddig leszartam es ott hagytam oket a realis osszeget a fejukhoz vagva, de most telibefotoztam a kocsijat
hasonló módon jártam volna el én is.
külföldiek jöttek hozzám taxival, oktogon-ról corvinhoz 7.000.-ért.. aztán megkérdeztem én is angolul, hogy mennyi lesz.. nekem is 7.000.-t mondott.
aztán megkérdeztem magyarul is. végül 2.500.-t adtam és elköszöntünk szépen.