Quote (Smat @ 31 Dec 2018 17:19)
Buek mindenkinek, en mar a jovoben vagyok, de ne parazzatok, megvarok mindenkit, meg tasst is.
Kínában vagy, egy jómódú / erős középosztályú családban beházasodva, ahol a szülők, ha van bármennyi eszük is kb csak arra vágynak, hogy a lányukat ne hozzad haza egy európai nászút során és lehessen valahova kimenekíteni a pénzüket. Csak szeretnél a jövőben lenni.
ha nem így van, akkor = Mao-ce.. és gl / hf / no rip + soon közmunka, bye bye Svájc
/e: amúgy köszi!
ti hogy töltöttétek a szilvesztert?
This post was edited by TassassinHc on Dec 31 2018 10:25am