d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1339633973398339934004765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 28 2018 05:42am
Aki nem vagja pontosan, az annyit is er.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 28 2018 08:41am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Dec 2018 11:42)
Aki nem vagja pontosan, az annyit is er.


Ennyike.

En nem tudok rola semmit tbh, a kifejezes maradt csak meg, kb mint a periodusos rendszer, van, de hogy mi hol van rajta peldaul azt mar nem tudnam megmondani..
Come at me.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 28 2018 09:03am
Kanadában, Ontarióban karácsony este befutott egy hívás az egyik helyi rendőrőrsre. Egy kisfiú volt a vonal túlsó végén, aki elég feldúltan kérte a rendőrök segítségét. Mint kiderült, nem volt szó vészhelyzetről, csupán annyi történt, hogy a hétéves kisfiú nem örült a szüleitől kapott ajándéknak.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 28 2018 09:10am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 28 Dec 2018 15:03)
Kanadában, Ontarióban karácsony este befutott egy hívás az egyik helyi rendőrőrsre. Egy kisfiú volt a vonal túlsó végén, aki elég feldúltan kérte a rendőrök segítségét. Mint kiderült, nem volt szó vészhelyzetről, csupán annyi történt, hogy a hétéves kisfiú nem örült a szüleitől kapott ajándéknak.


Ugyan ez ma volt egy cikkben hogy nemetorszagban egy ugyancsak 7 eves kisfiu "betelefonalt" a rendorsegre mert a jezuska nem azt hozta amit kellett volna..

1000% bullshit
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 28 2018 01:07pm
Quote (Smat @ Dec 28 2018 05:10pm)
Ugyan ez ma volt egy cikkben hogy nemetorszagban egy ugyancsak 7 eves kisfiu "betelefonalt" a rendorsegre mert a jezuska nem azt hozta amit kellett volna..

1000% bullshit


https://www.abacusnews.com/digital-life/chinese-schools-are-using-chips-uniforms-monitor-students/article/3000359
kösz szépen smat, tényleg kösz
remélen jön magyarországra is

Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Dec 28 2018 01:19pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 28 Dec 2018 21:07)


csak nalunk a gyerekeknek kell megfigyelni egymast, fogalmazast irni arrol amit kikemkedtek es a tanarok fogjak egy kozponti nyilvantartasba begepelni (egy fiizetescsokkentes utan termeszetesen)
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 31 2018 10:19am
Buek mindenkinek, en mar a jovoben vagyok, de ne parazzatok, megvarok mindenkit, meg tasst is.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 31 2018 10:23am
Quote (Smat @ 31 Dec 2018 17:19)
Buek mindenkinek, en mar a jovoben vagyok, de ne parazzatok, megvarok mindenkit, meg tasst is.


Kínában vagy, egy jómódú / erős középosztályú családban beházasodva, ahol a szülők, ha van bármennyi eszük is kb csak arra vágynak, hogy a lányukat ne hozzad haza egy európai nászút során és lehessen valahova kimenekíteni a pénzüket. Csak szeretnél a jövőben lenni.
ha nem így van, akkor = Mao-ce.. és gl / hf / no rip + soon közmunka, bye bye Svájc

/e: amúgy köszi!
ti hogy töltöttétek a szilvesztert?

This post was edited by TassassinHc on Dec 31 2018 10:25am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 31 2018 10:27am
Quote (TassassinHc @ 31 Dec 2018 16:23)
Kínában vagy, egy jómódú / erős középosztályú családban beházasodva, ahol a szülők, ha van bármennyi eszük is kb csak arra vágynak, hogy a lányukat ne hozzad haza egy európai nászút során és lehessen valahova kimenekíteni a pénzüket. Csak szeretnél a jövőben lenni.
ha nem így van, akkor = Mao-ce.. és gl / hf / no rip.

/e: amúgy köszi!
ti hogy töltöttétek a szilvesztert?


Vacsora, pezsgo ejfelkor, felhivtam szuleimet illetve az egyik legjobb baratomat sydneyben aki miatt igazabol hazas vagyok es megkoszontem neki hogy akaratlanul is segitett hogy jobb eletem legyen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1339633973398339934004765Next
Add Reply New Topic New Poll