Quote (Senee @ 22 Dec 2018 22:34)
nem arról beszélek, hogy mennyire reális a két millió, csak hogy annyiért már simán elvállalnám
még úgy is ha csak 1 óra után bír elélvezni
szerintem az is elég jó óradíj
amúgy meg ofc sem az, hogy ennyit fizetne, sem az, hogy engem akarna nem reális
de nem ez a kérdés............. ezért nem lehet emberekkel beszélgetni ilyen témákról, hogy MENNYIÉRT? mert rögtön azon kezdenek el gondolkodni, hogy ez hogyan valósulhatna meg? :o sehogy baszki, nem az a lényeg megvalósul-e
akkor mi a lenyeg
kivel nem tudtal gazdag venemberek leszopasarol ebszelgetni? kollegaiddal?