d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13383393403413424114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,210
Joined: Nov 1 2008
Gold: 0.00
Warn: 40%
Oct 11 2009 09:01am
Quote (Anarkin @ Sun, Oct 11 2009, 03:00pm)
Jó lenne ha TÉNYLEG gyenge maradna a Wizard, nem úgy mint D2-ben..

Atm a kidolgozott ruhák izgatnak a legjobban :drool: D2-ben is az a legjobb :D


d2ben nincs is wizard :huh:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 25 2009 07:57am
Quote (The_Darkest @ 11 Oct 2009 16:01)
d2ben nincs is wizard :huh:


Soso -.-
___

Kedvenc Blueposterünk ismét nyilatkozott a rajongóknak mégpedig a fegyver tooltippel (rövid szöveges info, melyben a fegyver tulajdonságai vannak leírva, mint pl. sebzésérték, annak típusa,sebesség, statok stb.) kapcsolatban a fegyver sebzésére vonatkozó adatokat mutatta be nekünk. Példának okáért egy polearm adataival ismekedhettünk meg, mely sebzésértéke min. 54.2 max. 164.6 közt mozog, ebből fizikai sebzés 27.0-79.0, fizikai sebzés bónusz 26.2-76.6 (Barbárról lévén szó Strengthből kapja), valamint 1.0-9.0 villám alapú sebzés.

Quote
An example!

I have a barbarian with a halberd that adds 1-9 lightning damage in addition to its other stats. I mouse over his attack in the character sheet and it breaks down the damage for me in a tooltip:

Q u o t e:
Total Damage - "54.2 - 164.6"
- -
Physical Damage - "27.0 - 79.0"
- Physical Damage Bonus - "26.2 - 76.6"
Lightning Damage - "1.0 - 9.0"


And in researching this example I just found a bug, so it was a win-win situation for everyone.

Oh and the physical damage bonus is from Strength.



Pont erről beszéltünk a talin is, hogy már tudni fogunk mindent mire megjelenik

Szerintem nagyon jó hogy így belemennek a témába -- ahelyett, hogy butítanák (ami várható lett volna) csak javítják <3
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Oct 25 2009 08:02am
Quote (Floodban @ Oct 11 2009 04:43pm)
A napokban egy nagyon tartalmas interview készült a D3 fejével. Flux körülbelül 30 perces beszélgetést tudott felvenni. Rengeteg kérdés (56) és sok hasznos információ. Nem láthattuk még mindegyik kérdést és választ, ezeket majd kisebb-nagyobb adagokban osztja meg velünk. Nézzük a mostani adagot:

    * Szeretnék ha Wizard resource-systeme nagyon jól működne. Nem akarják, hogy harc közbe kifogyjon manából.
    * A WDnél jónak látják a mana használatát, mivel van egy pár mana visszatöltő képessége ami még sebez is, valamint mana nélkül sem védtelen hiszen ott vannak a megidézett petjei.
    * A Wizardot sebezhetőbbé, azonban nagyon erős varázslóvá szeretnék tenni. Így kihívás lenne számára a játék.
    * Korainak látják még a Monk resource-systeméről beszélni, egyelőre még manával tesztelik.
    * Lehetséges, hogy a Health Globeok erősíteni fogják a resource-systemeket, de csak azután kezdenek el ezen dolgozni amint kész minden egyes kaszt.
    * A Monk minden egyes képessége melee orientált lesz, kivéve azok melyek védekező illetve support(támogató) képsségek lesznek. Lehetséges, hogy bevezetik az aurákat.
    * Csupán egy olyan kasztot szeretnének mely support képességekkel rendelkezik, a Monk lenne a leglogikusabb választás. Azonban pont emiatt nem biztos, hogy rá esne a választásuk.
    * Néhány Monk képesség az 1001 istenükhöz fog kapcsolódni.
    * A Monkon lesznek tetoválások.
    * Néhány Monk képesség csak staffal (pl. az AoE-k) illetve fist weaponnel lesz használható, azonban így is sok olyan képessége marad melyet puszta kézzel végez majd el.
    * A Monk páncélzatának része lesz a karján lévő kis pajzs, mely defensive(védekező) bónuszt ad.
    * Attól függetlenül, hogy a Wizard vagy a Monk öltözéke szövet illetve bőrnek néz ki, adhat sok armort. A WD sem fog úgy kinézni mint egy nehéz páncélzatú Barbár. Minden egyes kasztnak szépen kidolgozott ruhát terveznek. Szeretnék ha a játékos jól nézne ki, arról nem is beszélve, hogy értékes ruhákat visel.
    * Lesznek új item típusok és skill rúnák. Lehetséges, hogy lesznek visszatérő szettek a D1 és D2ből.
    * A kijelölt target(ellenfél) körüli piros körvonal megmarad.
    * Úgy tűnik visszatér a Mongrel elnevezés a Zombie Dog helyett.


még jó hogy a diabloban egyetlen árva set nincsen:DD
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 25 2009 09:18am
Quote (EvilSosa @ 25 Oct 2009 15:02)
még jó hogy a diabloban egyetlen árva set nincsen:DD


:huh:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Oct 25 2009 09:18am
Quote (EvilSosa @ Oct 25 2009 03:02pm)
még jó hogy a diabloban egyetlen árva set nincsen:DD


wtf
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 25 2009 09:20am
Quote (EvilSosa @ Oct 25 2009 02:02pm)
még jó hogy a diabloban egyetlen árva set nincsen:DD


:huh:
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 25 2009 09:20am
ugyerti h d1ben nicns set, es ott telleg nincs
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2009 09:55pm
Nem tudok aludni -.-

Csak hogy ne merüljön feledésbe a topic:

Quote
Az egyik szemfüles rajongó valamelyik 2009-s gameplay videón észrevette, hogy a karakterek nem kerülgetik egymást, hanem mint a szellemek, átsuhannak rajtuk. Szemrevételezte is Bashioknak, hogy ez nem túl realisztikus. Kedvenc Blueposterünk ismét megfelelő érvekkel támaszotta alá a fejlesztők döntését. Erre azért volt szükség. hogy egymást ne akadályozzák a játékosok a mozgásban, de hogy ha mobok vesznek körül és blokkolják a playereket az előrejutásban, a másik játékos is könnyen odafér a szörnyekhez, így könnyebben kerülnek ki a veszélyes helyzetből.Ebből következik, hogy a játékélmény is sokkal jobb lesz.
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Nov 25 2009 09:56pm
Quote (Anarkin @ Nov 26 2009 05:55am)
Nem tudok aludni -.-

Csak hogy ne merüljön feledésbe a topic:


énsem

akkor csináljunk valamit x)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 27 2009 11:21am
http://www.youtube.com/watch?v=CmSna5Df1hY&feature=player_embedded

Gondolom old, de én csak most láttam először

Come, stay awhile and ... ah.. no one ever listens :D jópofa

This post was edited by Anarkin on Nov 27 2009 11:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13383393403413424114Next
Closed New Topic New Poll