d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1338633873388338933905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2014 12:48pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2014 20:43)
Kene 2,560 x 1,440 hatterkep munkahelyre, valaki mutasson valami szepet, rajzolt kislanyos kepet nem akarok ott hasznalni.


>wallpaper

minek, látod összesen 2 percet egy nap
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 4 2014 12:51pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2014 19:43)
Kene 2,560 x 1,440 hatterkep munkahelyre, valaki mutasson valami szepet, rajzolt kislanyos kepet nem akarok ott hasznalni.


Solid colors
black

ha látod a háttérképedet akkor valamit rosszul csinálsz
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 4 2014 12:52pm
Quote (Rawen @ Aug 4 2014 07:48pm)
>wallpaper

minek, látod összesen 2 percet egy nap


Mac van, nem lehet (legalabbis nem tudom hogy) ugy kirakni több ablakot hogy teljesen betöltsek a kepernyöt, ugyhogy mindig latok belöle valamit.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 4 2014 12:53pm
de amúgy tessék ittvan 2 zorall



Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 01:00pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 4 2014 01:02pm
Quote (bamboo @ Aug 4 2014 07:53pm)
de amúgy tessék ittvan 2 zorall

http://www.ecardmedia.eu/data/media/23/And_What_2560X1440_Artwork_Wallpaper.jpg

http://i5.minus.com/iV8ozfM6FzhiS.jpg


Ezek tetszenek, kösz teso etc
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 4 2014 01:02pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2014 21:02)
Ezek tetszenek, kösz teso etc



http://vetton.ru/

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 4 2014 01:04pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 4 2014 01:04pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 4 2014 08:02pm)


Kinezek valami szepet a men kategoriabol.

Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 4 2014 01:17pm
mondjuk az én anyámat hogy próbálok értelmet vinni egy rajzfilmbe, de úgy látom a disney nem gyárt már 8 évesnek fölött semmi értelmeset
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 4 2014 01:18pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 4 2014 07:02pm)
Ezek tetszenek, kösz teso etc






Go Back To Magyar Topic List
Prev1338633873388338933905001Next
Closed New Topic New Poll