d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1338433853386338733885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 4 2014 12:12pm
Quote (josheide @ 4 Aug 2014 19:38)
wtf mon

A Let it go iszonyat fulbemaszo
Van benne plot twist
A mese vege nem standard "a csavo megmenti a csajt a szerelmevel"


nagyon sok rajzfilm van már amiben van "plot twist", jobb a története, és nem ilyen teljes faszság a vége
a let it gotol meg már rákom van annyiszor hallottam

mondjuk ez a joshi féle filmanalízis
'van benne plot twist, mire vártál csak 2013-ban adták ki, még sosem volt ilyen animációs film!!!!"

This post was edited by MarcusD on Aug 4 2014 12:14pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 4 2014 12:13pm
Quote (MarcusD @ 4 Aug 2014 19:12)
nagyon sok rajzfilm van már amiben van "plot twist", jobb a története, és nem ilyen teljes faszság a vége
a let it gotol meg már rákom van annyiszor hallottam


so edgy
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 12:16pm
marci lázad, úgyhogy ami népszerű az rossz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 4 2014 12:17pm
Quote (MarcusD @ 4 Aug 2014 19:12)
nagyon sok rajzfilm van már amiben van "plot twist", jobb a története, és nem ilyen teljes faszság a vége
a let it gotol meg már rákom van annyiszor hallottam

mondjuk ez a joshi féle filmanalízis
'van benne plot twist, mire vártál csak 2013-ban adták ki, még sosem volt ilyen animációs film!!!!"


igazából csak egy krva jó disney rajzfilm ami a régi időkben készült disney rajzfilmeket eleveníti fel, nincs mit rajta analizálni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2014 12:19pm
Hany evesek vagyok? 5?

Ennyi idosen hardkor pornot kell nezni 24/7 nem rajzfilmeket.

This post was edited by Baleee on Aug 4 2014 12:19pm
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 4 2014 12:20pm
Quote (MarcusD @ Aug 4 2014 07:12pm)
nagyon sok rajzfilm van már amiben van "plot twist", jobb a története, és nem ilyen teljes faszság a vége
a let it gotol meg már rákom van annyiszor hallottam

mondjuk ez a joshi féle filmanalízis
'van benne plot twist, mire vártál csak 2013-ban adták ki, még sosem volt ilyen animációs film!!!!"


na monnyad
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 4 2014 12:27pm
Quote (MarcusD @ 4 Aug 2014 19:12)
nagyon sok rajzfilm van már amiben van "plot twist", jobb a története, és nem ilyen teljes faszság a vége
a let it gotol meg már rákom van annyiszor hallottam

mondjuk ez a joshi féle filmanalízis
'van benne plot twist, mire vártál csak 2013-ban adták ki, még sosem volt ilyen animációs film!!!!"


Najolvan fiam kivele mi a bajod a Frozennel ?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 4 2014 12:27pm
Szerintem is fos a frozen, semmi tortenet szenvedes az egesz. Ilyen tini lanyoknak keszult fos
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 12:28pm
lattam hogy nezettsegi rekordokat dontott es letoltottem az 5 eves unokaocsemnek, neki nem tetszett, es ki kellett nyomni, azota is forgolodom ejjelente mert nem tudom mi lett a vege :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 4 2014 12:29pm
Quote (anyd @ 4 Aug 2014 19:27)
Szerintem is fos a frozen, semmi tortenet szenvedes az egesz. Ilyen tini lanyoknak keszult fos


De egy Disney mesetol megis mit varsz ? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1338433853386338733885001Next
Closed New Topic New Poll