d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1338233833384338533865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 4 2014 05:07am
lemostam a gepsarkanyt, csillog, mint a faszom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 4 2014 05:38am
afk fodrász :P
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:39am
Quote (RRC @ 4 Aug 2014 13:38)
afk fodrász :P


:P
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 4 2014 05:41am
Quote (Fej @ Aug 4 2014 10:40am)
megint ez a kibaszott 80%-os paratartalom, mintha kinaban elnek

legalabb allna mar neki esni, reggel ota olyan mintha le akarna szakadni az eg, de semmi, csak ez a kurva fulledt meleg


This
Meg cigizni is utalok ilyen pàrában
Hazban meg nem fogok ragyujtani
Kint meg szarul esik de ugye kell
Kibaszott dohanyzas
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2014 05:43am
Quote (cowding @ Aug 4 2014 11:41am)
This
Meg cigizni is utalok ilyen pàrában
Hazban meg nem fogok ragyujtani
Kint meg szarul esik de ugye kell
Kibaszott dohanyzas


latod ha nem akartál volna mindenképp keménynek/menőnek látszani 8.ikas korodban akkor most nem kéne a nyomi cigivel szenvedned
és még a tüdőd se lenne ki
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 4 2014 05:44am
Quote (cowding @ Aug 4 2014 12:41pm)
This
Meg cigizni is utalok ilyen pàrában
Hazban meg nem fogok ragyujtani
Kint meg szarul esik de ugye kell
Kibaszott dohanyzas


15 éves korom óta dohányzom kisebb nagyobb rendszerességgel, még sosem sikerült odáig eljutnom, hogy azért gyújtsak rá "mert kell" lol
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:45am
Quote (cowding @ 4 Aug 2014 13:41)
This
Meg cigizni is utalok ilyen pàrában
Hazban meg nem fogok ragyujtani
Kint meg szarul esik de ugye kell
Kibaszott dohanyzas


ez, csak kurva melegbe
pl egész nyáron utálok dohányozni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:45am
Quote (tevetava @ 4 Aug 2014 13:45)
ez, csak kurva melegbe
pl egész nyáron utálok dohányozni


akkor van értelme
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:47am
Quote (Rawen @ 4 Aug 2014 13:45)
akkor van értelme


igen
mert jólesik
de szar is


tfw mongol torokhang éneklést halltasz már fél órája
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2014 05:47am
tömjétek csak a lázár jani haverjainak a zsebét
én inkább adom chris metzenéknek meg muhtar kentnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1338233833384338533865001Next
Closed New Topic New Poll