d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1338133823383338433855001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2014 12:00am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2014 07:52)
Ma otthon felejtettem sajnos, de akkor is szoktak hozzam beszelni ha zenet hallgatok. Egyszer valami csaj jelzett hogy szedjem ki a fülhallgatot, megkerdezte nem-e ismerjük egymast, ravagtam hogy nem es raktam vissza a fülest mert kezdödött a gitarszolo.


Rosszabb vagy, mint fharii.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2014 12:04am
Quote (Baleee @ 4 Aug 2014 08:00)
Rosszabb vagy, mint fharii.


szerintem tudta mit akar a csaj csak leszarta
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 4 2014 12:09am
Quote (Baleee @ Aug 4 2014 07:00am)
Rosszabb vagy, mint fharii.


Szakallal 35 ev körülinek nezek ki, es a csaj is biztos jopar evvel idösebb volt nalam.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2014 12:10am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Aug 2014 08:09)
Szakallal 35 ev körülinek nezek ki, es a csaj is biztos jopar evvel idösebb volt nalam.


christmas cake
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 4 2014 01:16am
Quote (Rawen @ 4 Aug 2014 08:04)
szerintem tudta mit akar a csaj csak leszarta


Mindegyik a D-t akarja, nehez nem tudni.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 02:40am
megint ez a kibaszott 80%-os paratartalom, mintha kinaban elnek

legalabb allna mar neki esni, reggel ota olyan mintha le akarna szakadni az eg, de semmi, csak ez a kurva fulledt meleg
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 4 2014 04:16am
Quote (Fej @ 4 Aug 2014 10:40)
megint ez a kibaszott 80%-os paratartalom, mintha kinaban elnek

legalabb allna mar neki esni, reggel ota olyan mintha le akarna szakadni az eg, de semmi, csak ez a kurva fulledt meleg


konkrétan itt éjjel 1 óta esett, kb. másfél órája állt el
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 04:17am
Quote (MarcusD @ 4 Aug 2014 11:16)
konkrétan itt éjjel 1 óta esett, kb. másfél órája állt el


azota itt kisutott a nap, es fogynak a felhok (zalaegerszeg)

a paratartalom az maradt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 4 2014 04:22am
Elsö munkanapom alkalmabol kaptam viragot. Nagyon kellett.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 4 2014 04:59am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 4 2014 06:52am)
Ma otthon felejtettem sajnos, de akkor is szoktak hozzam beszelni ha zenet hallgatok. Egyszer valami csaj jelzett hogy szedjem ki a fülhallgatot, megkerdezte nem-e ismerjük egymast, ravagtam hogy nem es raktam vissza a fülest mert kezdödött a gitarszolo.


eléggé béta vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1338133823383338433855001Next
Closed New Topic New Poll