Quote (Rawen @ Aug 4 2014 06:38am)
>nincs mindig füllhallgató nála, hogy ne kelljen senkivel se beszélgetni
Ma otthon felejtettem sajnos, de akkor is szoktak hozzam beszelni ha zenet hallgatok. Egyszer valami csaj jelzett hogy szedjem ki a fülhallgatot, megkerdezte nem-e ismerjük egymast, ravagtam hogy nem es raktam vissza a fülest mert kezdödött a gitarszolo.
This post was edited by Karan2_Returned on Aug 3 2014 11:58pm