Quote (SummertimeClothes @ 3 Aug 2014 20:04)
vettem ilyen double edge borotvat mert az olcsobb volt nyellel meg mindennel egyutt, mint a mach3nak csak a pengek lel
annyira nem is nehez vagy ilyesmi, par helyen meg kb jobban levagta szerintem, mint a masik
azert sikerult 4-5 ponton verezni utana ofc : d
meg ezek a pengek milyen bazi vekonyak wtf, mint valami duplaretegu alufolia vagy nemtom, gondolom a pengeket nemigen kene egynel tobbszor hasznalni
Lel, dehogynem. Bar nem birnak ki annyit imo, mint egy Gillette Fusion (az nalam siman el van honapokig is), de azert birjak. En regen hasznaltam, olcso meg jo igazabol, csak meg kell tanulni hasznalni, elejen osszevagdosod magad, meg ha pattanasos geci vagy, akkor sem idealis, de ha sima a pofad, akkor worthy.
+ ha igazan manly as fuck akarsz lenni, akkor ofc veszel hozza full fem borotvat.
This post was edited by Baleee on Aug 3 2014 12:11pm